Довідка: +38(097) 095 12 96

Про торгово-виробничий комплекс «Південний»

Найбільший торговий центр на заході України

На території площею 16 гектарів розміщено 14 сучасних торгівельних центрів, у яких представлені товари різних цінових сегментів, що сприяє безперервному потоку клієнтів. Щодня ТВК «Південний» відвідує близько 15-30 тис.осіб. На «Південному» працює майже 17 тис. львів’ян, із них 2,5 тис. – представники малого й середнього бізнесу.

ТВК «Південний» - це розвинута інфраструктура з прекрасними умовами для праці, навчання, розваг та відпочинку. Окрім моно- та мультибрендових бутіків, близько двох тисяч магазинів фірмового одягу, взуття та аксесуарів, виробів легкої промисловості.

На «Південному» розміщені салон автомобілів VIP-класу, вишукані ресторани і кафе, готель «Південний», медичний центр «Довіра» і спа-центр європейського рівня «Три стихії», спорт-комплекс «Олімпік», центр розваг та раннього розвитку для дітей, мистецька галерея і багато інших закладів для якісного відпочинку та розваг. Відвідувачам надаються нотаріальні, банківські і поштові послуги, працюють численні ательє та ремонтні майстерні. 

Ідея створення «Південного» належить Петрові Писарчуку, який у 1996 році на болотистій місцевості розпочав спорудження ринку. Спочатку це був звичайний невеличкий базар на 900 робочих місць. Тоді ще ніхто й повірити не міг, що цей пустир невдовзі стане справжньою окрасою міста і яскравим прикладом успішного господарювання. Адже саме завдяки правильній організації роботи «Південний» почав стрімко розвиватися, а кількість бажаючих працювати на ринку зростала з кожним днем.

 

Упродовж нетривалого часу було побудовано 14 торгівельних та торгово-розважальних комплексів. Спочатку звели Торговий Пасаж, за ним відкрили продуктовий ринок, опісля - торгово-виставковий центр. Далі один за одним піднімалися торговий центр "Європа", потім - ТЦ "Україна", за ним – ТЦ "Галичина", ТЦ "Центральний", "Володимир", "Новинка", "Карпати", "Максимум", "Калина".

Невдовзі саме на території ринку «Південний» збудували і відкрили сучасний дитячий садочок «Дивосвіт» – до речі, перший дитячий заклад, збудований у Львові за роки незалежності. Сучасно обладнаний дитсадок розрахований на 150 місць, а малюки забезпечені чотириразовим харчуванням і виховуються за дошкільною програмою, яка передбачає вивчення англійської мови. При садочку функціонують гуртки за різними тематичними напрямами. Зараз «Дивосвіт» вважається одним з найкращих дитячих садочків Західної України.

Відтак з 1996 року «Південний» є центром покупок для сотень тисяч львів’ян та туристів, які приїжджають до Львова. І це не дивно, адже на майже 52 тисячах квадратних метрів торгової площі «Південного» кожен покупець знаходить необхідний йому товар – від найменшої побутової дрібниці до найпрестижніших автомобілів.

На величезних площах торгового комплексу представлені товари різних цінових сегментів, а це сприяє безперервному потоку клієнтів, які обов’язково знаходять на «Південному» те, що шукають. Крім того Петро Писарчук, як відомий меценат і благодійник, ініціатор відродження культурної та духовної спадщини Галичини власним коштом спорудив на «Південному» чудову дерев'яну церкву в гуцульському стилі.

 

Світова економічна криза дала поштовх для розвитку ТВК «Південний» у сучасних реаліях. Сьогодні комплекс динамічно розвивається, розбудовується та завойовує нові ринки і нових клієнтів. У торгових центрах «Південного» проводиться масштабна реконструкція  - адаптуються до світових стандартів торгові площі, на яких заплановано представити максимальну кількість світових та європейських брендів.
 
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"