Екзотичних та рідкісних котів представлять на міжнародній професійній виставці котів на «Південному»

Міжнародна професійна виставка котів CFA Cat Show проходитиме 23 та 24 лютого у Львові у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) під патронатом Міжнародної асоціації Аматорів Кішок CFA, яка є однією із найбільш представницьких у світі. 
Під час виставки буде представлено понад 150 котів різних порід, у тому числі рідкісних та екзотичних: японських бобтейлів, сингапур, девон рексів, корніш рексів, канадських сфінксів, мейн-кунів та бомбеїв, гавану браун тощо. Власники тварин привезуть своїх улюбленців не лише з різних міст України, але й із США, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Нідерландів, Британії та Франції.

image

За словами співорганізатора виставки Інни Березанської, із США привезуть велику кількість довгошерстих породистих рексів, із Росії — абіссинських африканських кішок, екзотів короткошерстих. Окрім цього, на огляд буде представлено британських та шотландських короткошерсток.

image
У рамках виставки CFA Cat Show в СК «Олімпік» працюватимуть 8 рингів, на яких котів судитимуть експерти зі США, Нідерландів та України.

image
За словами організаторів, під час виставки можна буде отримати консультації фахівців з догляду, лікування і утримування кішок, придбати товари для котів чи кошенят. Також відвідувачі зможуть придбати собі домашнього улюбленця: як просто породистого котика,, так і кішку так званого "шоу-класу".

image