image

Вполюй півметрову писанку на «Південному» та вигравай золоте яйце!

   Ексклюзивні півметрові писанки заховано на території ТВК «Південний» у рамках загальноміської акції «Полювання на писанки». Відтак усі учасники акції, які знайдуть на території комплексу півметрові писанки, автоматично отримують шанс стати переможцем акції та виграти суперприз - золоте яйце.

    Учасники акції, які знайдуть писанки, повинні надіслати коди, зазначені на писанках, на номер 212. При цьому головний приз отримає той, хто знайде найбільше писанок у Львові. Окрім, цього учасники святкових пошуків отримають заохочувальні призи від організаторів Фестивалю та партнерів акції.

    Фестиваль Писанок у Львові триватиме до 4 травня. Протягом цього часу мешканці та гості  міста мають можливість шукати авторські писанки заховані у різних закладах Львова та отримати головний приз акції – золоте яйце. Всього по місту заховано 50 писанок, які можна віднайти, використовуючи підказки та карту, що розміщена на сайті фестивалю:

http://www.easter.lviv.ua/uk/.

   Слухачі радіостанції «FM Галичина» кожного дня мають змогу дізнаватися про усі знайдені писанки та отримувати підказки щодо розташування інших.

image

image