Прес-центр

ТВК «Південний»

Національний бізнес-рейтинг визнав ТВК «Південний» лідером галузі

     Торгово-виробничий комплекс «Південний» (ТзОВ «АЙПІЄ-Л») визнано Лідером галузі за підсумками 2012 року у рамках Національного бізнес-рейтингу.

     Зокрема, ТВК «Південний» увійшов у п’ятірку підприємств-лідерів своєї галузі у результаті моніторингу його роботи за такими критеріями як «Прибутковість та ліквідність», «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів» та «Інвестиційна привабливість».  

    Національний бізнес-рейтинг систематично визначає перелік - підприємств лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державної статистики. Девіз  рейтингу: «In factum veritas» , що означає з лат. — «У фактах істина». Саме тому, при визначенні переможців враховуються тільки реальні економічні показники, відображені у фінансовій звітності підприємств.

    Як стверджують організатори Національного бізнес-рейтингу, рейтинг реально показує привабливість підприємства для інвесторів, дає інформацію партнерам про стан справ на підприємстві.

    «Завдання рейтингу стимулювати підприємців, які дбають не лише про прибутковість власного бізнесу, але й роблять великий внесок у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, соціальні програми та відрахування до соціальних та пенсійного фондів, дбають про своїх співробітників, створюють нові робочі місця, розвивають нові технології, впроваджують інновації та формують новий тип економіки, що базується не на природних ресурсах, а на знаннях», - наголошують організатори.

   Довідка. Національний Бізнес-рейтинг (НБР) створено у 2002 році за ініціативи Торгово-промислової палати України, редакції міжнародного каталогу «Торгова-промислова Україна» та інформаційно-аналітичної агенції «Статінформконсалтинг» з  метою надання достовірної інформації інвесторам, банкам, страховим компаніям та іншим зацікавленим сторонам щодо стану сучасної підприємницької діяльності в Україні.

image