У деяких електронних ЗМІ Львова з’явилась недостовірна інформація про  пікет міської ради Львова, який буцімто організували підприємці «Південного».

Насправді одиниці підприємців ТВК «Південний», разом з підприємцями інших ринків, які активно підтримували Андрія Івановича на виборах міського голови Львова, вирішили поспілкуватися з ним з приводу останніх рішень міської влади щодо карантинних обмежень.

Наскільки нам відомо, звернення підприємців на адресу міського голови було досить толерантним і містило їхнє бачення виходу із цієї кризової ситуації.

Переважна більшість підприємців ТВК "Південний" розуміє всю складність ситуації, що склалася внаслідок розповсюдження COVID-19.

І хоча не завжди є зрозумілими вибірковий підхід влади до впровадження карантинних обмежень, але ТВК "Південний" суворо дотримується положень закону і розпоряджень влади.

Що стосується порад чиновників «скасувати орендну плату», то протягом всього періоду обмежувальних заходів керівництво «Південного» робило це без їхніх вказівок.

 

Прес-служба ТВК «Південний»