Шановні відвідувачі ТВК «Південний». На виконання рішень керівництва держави по реалізації заходів в зв’язку з всесвітньою пандемією корона-вірусу по всій території ТВК «Південний» здійснено ряд заходів щодо запобігання та попередження розповсюдження захворювання:

• Господарською службою комплексу здійснюється посилений режим роботи. Ми дотримуємося усіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм. Дезінфікуючими засобами забезпечено усі торгові і виробничі приміщення, всі вбиральні та коридори, також проводиться постійна вентиляція торгових приміщень.

• З 16 березня збільшується кількість медпрацівників, вводяться в штат посади двох інфекціоністів, котрих в повному обсязі буде забезпечено лікарськими засобами.

• Проводиться розрахунок та підготовка проекту, щодо зниження в квітні місяці для орендарів орендної плати торгових площ в залежності від розмірів торгової площі, існуючої орендної плати, та місця розташування магазину.

Благополуччя наших відвідувачів та працівників для нас є надважливим, тому ми зробимо усе можливе, аби забезпечити вам комфортне перебування в нашому комплексі.

Дотримуйтеся правил особистої гігієни та будьте здорові.