До школи залишилося менше двох тижнів - саме час повертатися в режим «шкільний». Ми підготували декілька порад, як підготуватися до школи. Різкий перехід від режиму відпочинку до навчального - стрес і для дітей, і для дорослих. Можна вже пробувати прокидатися і лягати спати раніше. Також нашому мозку потрібні тренування. За два тижні до школи можна спокійно, без примусу підготуватися до сприйняття нової інформації. Перелистати зошити з вивченим за попередній рік та дочитати літературу задану на літо. 

Далі перейти до вибору гуртків і секцій. Якщо під час навчального року планується, що дитина буде їх відвідувати, починайте підбирати та записуватися, поки місця в групах остаточно не сформовані.

Дитячий тренажерний зал в Оздоровчий комплекс "Три Стихії", Творча школа Павла Табакова, Студія творчості Гарбуз, Творча кухня, Helen Doron Teen English, Baby СвітКлуб Лева - академія футболу для дошкільнят, Клуб настільного тенісу - HomeClub, Сквош Центр ЛьвівАкадемія Андрія Котельника, Robocamp Lviv, Вінкс, Соробан, Дзюдо, Айкідо – це не все різноманіття дозвілля, яке знайдете на ТВК «Південний».

 

Запрошуємо відвідати Ярмарок Дозвілля – 23 серпня ми покажемо наскільки різним може бути дозвілля та розвиток Вашої дитини. 

 

Як вберегти дитину від стресів та пройти перед шкільний огляд в кваліфікованих лікарів порадять в Приватна дитяча поліклініка Веселка. Нова школа або новий клас – це випробування для організму дитини. Тож не слід нехтувати і профілактичним щепленням та щорічним оглядом у профільних лікарів.

Спільний похід за потрібними і креативними речами до школи. У кожної дитини має бути вибір. Дозвольте її підібрати дизайн зошитів, щоденників, модель ручок, чи пенал з принтом. Такі покупки (магазини канцтоварів) зроблять підготовку до школи веселішою та допоможуть почуватися впевненіше в класі з улюбленими речами. 

Діти не охоче прощаються з літом та ще думками на канікулах?!. Феєрично завершити літо Ви можете в наших Розважальний центр ВеселкаНарнія розважальний центр та Lazer Park. Нагадаємо, що незабутні Дні народження і веселі вихідні завжди чекають Вас у розважальних центрах Південного.

Південний – ми дбаємо про Ваших дітей.