обираємо СукнЮ за ВАШИМ типом фігури

Рідко коли жінка не відчуває від процесу шопінгу легку ейфорію і приємне наснагу. Прикрою несподіванкою стає, коли модне плаття, таке чудове на манекені, чомусь зовсім не прикрашає Вас при примірці. Дуже часто це відбувається лише від того, що обирається плаття без урахування типу фігури. 

Всім відомо, що «мені подобається річ» і «мені йде» часто не збігаються, як же не потрапити в халепу? Вчимося підбирати сукні за типом фігури.

Плаття для фігури «Груша»

Фігуру «груша» відрізняють більш широкі в порівнянні з плечима стегна. Цей тип виглядає важче в нижній частині, тому при виборі сукні головним завданням є відновлення рівноваги і створення візуального ефекту типу «пісочний годинник». Для цього в першу чергу потрібно змістити всі акценти у верхню частину плаття, тобто декоративні елементи, такі як банти, драпірування тощо мають розташовуватися на ліфі. 

 

Принти, якщо вони є, також переважні у верхній частині. Відмінним варіантом стануть рукава-ліхтарики, еполети. Бажана модель вирізу горловини - човник.

 

Низ сукні, навпаки, має бути гранично стриманим і лаконічним, бажано більш темного, ніж верхня частина, кольору. Силует сукні для фігури «груша» повинен бути напівприталений, крій спідниці - прямий, А-подібний або спідниця-олівець.

Плаття для фігури «Яблуко»

Фігуру «яблуко» представляють дівчата, у яких плечі значно ширші, ніж стегна, а талія не надто акцентована. Вони виглядають по-спортивному. Щоб додати зовнішності жіночності і відновити гармонію пропорцій, потрібно розширити візуально елементи в нижній частині і звузити у верхній. Плаття для фігури «яблуко» часто мають об'ємні моделі спідниць: «сонце» або навіть пишну спідницю з кріноліном або под'юбніком. 

 

Чудовим прикладом фасону для «яблука» є діорівський new look в стилі 50-х . Вдало виглядатимуть і сукні зі спідницею-балоном або спідницею-тюльпаном з активними складками і вираженим об'ємом.

 

Щоб візуально звузити плечі, підійде виріз каре і V-подібний виріз горловини, модель сукні на одне плече, рукави-реглани і вузькі втачні рукава. Колір верху сукні бажаний темний, крій ліфа - облягаючий. Протипоказані принти у верхній частині, крім тонкої вертикальної смужки, а також активні і об'ємні елементи декору. У вечірніх луках можливі сучасні варіанти суконь у вікторіанському стилі з корсетом і пишною спідницею.

Плаття для фігури «Прямокутник»

Дівчата з фігурою «прямокутник» мають приблизно однаковими по ширині плечима і стегнами, проте талія у них практично не виражена, а самі вони, як правило, досить худорляві, отчого фігура виглядає дещо підліткової. 

 

При підборі сукні для фігури «прямокутник» слід віддавати перевагу напівприталена або прямим силуетах без контрастних за кольором поясів і ременів. Останні підкреслять виражений характер талії. При цьому плаття не повинно бути занадто облягаючим або, навпаки, мішкуватим. 

 

Акценти і декоративні елементи можуть розташовуватися як у верхній, так і в нижній частині сукні на ваш розсуд. Гарні будуть варіанти в'язаних суконь, а також суконь з фактурних тканин або моделі з м'яким драпіруванням, що створюють обсяг у верхній або нижній частині. Крій спідниці може бути А-подібний, прямий або фасону спідниця-тюльпан. Занадто пишних варіантів краще уникати.

Плаття на фігуру «Пісочний годинник»

Власницям типу «пісочний годинник» не потрібно додаткових засобів корекції, так як він вважається найбільш урівноваженим і виграшним з візуальної точки зору. 

 

Єдине, що можна порекомендувати: вибирати приталені силуети суконь. Інші будуть виглядати на вас набагато менш вдало.

 

Всі описані рекомендації однаково актуальні для офісних суконь і вечірніх нарядів. Тепер Ви не розгубитеся, обираючи сукню в магазині, і відразу попрямуєте до ідеально відповідним Вам фасонам.