Встигай купити ролети до 31 травня і отримуй їх встановлення  у *ПОДАРУНОК! Ролети - чудова альтернатива  чи доповнення традиційним шторам та тюлю. Тканинними ролетами ви можете оформити вікна практично та естетично. 

Для використання ролет дуже важливо зробити правильні заміри, а також точно їх встановити.

Ви можете замовити виїзд замірника в салонах Ваш Інтер'єр, а в травні, купуючи ролети, монтаж вам вартуватиме всього  1 гривню! 

Перевага у використанні рулонних штор в тому, що вони чудово підходять для більшості рішень в інтер’єрному оформленні, а дизайнери відзначають такі якості, як стиль та функціональність. 

Завдяки вдало підібраній тканині зі спеціальною пропиткою, їх можна навіть використовувати на кухні, чи ванній кімнаті, де ні пил, ні жир, ні пара, не в змозі зіпсувати їх зовнішній вигляд. 

Заходьте до нас в Vashinterier, пишіть в месенджер, Viber чи дзвоніть +38 (067) 620 20 49 і наші дизайнери допоможуть вам підібрати тканину і домовляться з вами про заміри.

*Під ПОДАРУНКОМ ми розуміємо оплату за монтаж 1 грн. В акції беруть участь ролети і штори день ніч відкритого типу, діаметру 19. Акція діє з 1 по 31 травня. Знижки і акція не плюсуються.