Виставка Galychyna Shoes Expo — це місце зустрічі професіоналів взуттєвого бізнесу. Обирайте постачальників взуття спілкуючись безпосередньо з виробниками та прямими імпортерами.


З 17 ПО 19 вересня2019
"ПІВДЕННИЙ-EXPO"/ВУЛ. ЩИРЕЦЬКА,36 


# продаєте взуття у роздріб, маєтете торгову точку, або мережу магазинів взуття # продаєте взуття гуртом маєтете склад чи гуртівню, а ваші клієнти інші магазини # виробник, який шукає постачальників комплектуючих матеріалів

На виставці ви можете знайти як взуття від виробників з Українських міст, так і представників зарубіжних виробництв. Galychyna Shoes Expo збирає на одній площі найсильніших виробників та імпортерів взуття, які мають готові колекції наступного сезону.

перевага, яку надає GALYCHYNA SHOES EXPO вашому бізнесу

1. Гарантія вигідних цін. У виставці приймають участь саме виробники та прямі імпортери взуття. Для підприємців - це можливість замовляти товар по вигідним цінам;

2. Отримайте замовлення першими. Виробники представлять колекції наступного сезону, замовив на виставці? - отримав товар раніше своїх колег-конкурентів.

3. Ведіть бізнес комфортно. Вам більше не прийдеться збирати колекції "по шматках" в різних регіонах України. Все, що потрібно на одній площі у теплому, комфортному приміщенні з кафе.

4. Дійсно величезний вибір. Сотні моделей взуття на кожному стенді, деякі компанії представлять тисячі. Уявіть наскільки величезний у Вас вибір!

5. Ексклюзивні моделі взуття. Тепер у Galychyna Shoes Expo приймають участь виробники та імпортери взуття не тільки з України, а і з Європи. Дейякі моделі взуття буде важко знайти в іншому місці - використовуйте це.


Отримайте запрошення на виставку, для безкоштовного входу


Для отримання детальної інформації
дзвоніть:
моб.тел: +38 (063) 448 21 12