imageПрес-центр

ТВК «Південний»

У Львові вперше відбудеться

Fashion-показ весільних, вечірніх та авторських зачісок 

     12 травня «Весільний дім» на території ТВК «Південний» прийматиме Fashion-показ зачісок, візажу та манікюру від стиліста Ігоря Вільного.   

     У програмі «Hair show» – вихід моделей агенції Schaslyvi Models у трьох напрямах дизайнерських зачісок: «Червона доріжка», «Весільна зачіска» та «Креатив». Захід відвідають усі повідні стилісти, візажисти та перукарі Львова та західної України.

     У рамках показу глядачі не лише побачать цікаві варіанти зачісок для урочистих подій, але й взнають про найновіші тенденції у сфері дизайну зачісок та перукарського мистецтва. Учасників показу дизайнерських зачісок також чекатиме цікава розважальна програма та неформальне спілкування із зірками шоу-бізнесу та фешн-індустрії.

   Відомий львівський стиліст Ігор Вільний уже не вперше влаштовує епатажний показ. Минулого року у рамках  Lviv Fashion Week для показу колекції історичних костюмів перукар-стиліст відтворив історичні зачіски епохи Середньовіччя у стилі Ренесансу, Барокко, Ампіру, Модерну. Цього року Ігор Вільний обіцяє здивувати як авторськими креативними зачісками, так і весільними зачісками, які відповідають найновішим тенденціям у сфері весільної моди.

   «Hair show» від Ігоря Вільного розпочнеться 12 квітня о 17 годині у приміщенні «Весільного дому» на території ТВК «Південний». Захід буде приурочений усім жінкам з нагоди Дня матері та проходитиме за підтримки Петра Писарчука.

Вхід на показ зачісок – вільний. 

image