Деревообробка - спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є найстарішою в Україні виставкою цієї тематики.
   Завдяки високому авторитету виставки, який зміцнюється з року в рік, галузеві компанії цінують свою присутність на заході, адже це важливий крок щоб розширити або зберегти своє місце на цьому ринку. Це, в свою чергу, гарантує відвідувачам можливість в одному місці і водночас побачити широкий асортимент обладнання, новинки галузі та поспілкуватися зі всіма лідерами ринку.
   Цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого.
   Тож, щоб дізнатися останні тенденції у деревообробній галузі, оновити свої знання, отримати нові контакти, натхнення та безліч нових ідей, Вам слід відзначити у календарі виставку «ДЕРЕВООБРОБКА», як подію, яку варто обов’язково відвідати!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

ВІДВІДУВАЧАМ

Будемо раді бачити Вас на міжнародній виставці "Деревообробка"!
 
Урочисте відкриття виставки: 14 травня о 12.00
Режим роботи виставки:
14.05 - 12:00 – 18:00 
15.05 - 10:00 – 18:00 
16.05 - 10:00 – 18:00 
17.05 - 10:00 – 14:00

Місце проведення: 
м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Південний ЕКСПО

14 травня
- Засідання Ради Лісового сектору;
- З'їзд Української Асоціації Деревообробного Обладнання ;
15 травня
- Круглий стіл "Актуальні питання розвитку деревообробної галузі України";
16 травня
- Круглий стіл "Актуальні питання лісової сертифікації";