image

Спорткомплекс «Грація» на «Південному» запрошує львів’ян на чемпіонат України з волейболу

    Завершальні ігри Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги проходитиме 20 та 21 квітня у спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний». Відтак усіх львів’ян запрошують повболівати за львівський волейбольний клуб «Барком», який зійдеться у спортивному поєдинку із чернігівською командою.

    По завершенню гри 21 квітня, за участю першого віце-президента Федерації волейболу України Олександра Бібера, представників області та президента ВК «Барком» Олега Барана відбудеться офіційне нагородження волейболістів медалями.

    У рамках 16 туру змагань, львівські волейболісти зіграють вдома із ВК «ДЮСШ-ШВСМ"  місто Чернігів. За результатами матчів визначиться місце, яке посяде ВК «Барком» у Чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги.  Наразі львів’яни другі у турнірній таблиці. Як кажуть тренери «Баркому», таких показників волейбольна команда зі Львова досягнула вперше за два останніх десятиріччя.

   Довідка. Матчі між ВК «Барком» та ВК  «ДЮСШ-ШВСМ місто Чернігів відбудуться: 20 квітня о 17.00, 21 квітня – о 12.00. У приміщенні спортивного комплексу  «Грація» (ТВК «Південний», Щирецька, 36). Команда закликає усіх львів’ян прийти та підтримати волейболістів.

Вхід на матчі – безкоштовний

image