Батьків та школярів на “Weekend британської освіти у Львові” — презентацію можливостей оновленої українсько-британської школи за участі представників кращих шкіл Великобританії, яка відбудеться 30 та 31 жовтня 2021 року.

Маєте дітей шкільного віку і мрієте про найкращу освіту для них. Багато чули про ефективність британської системи освіти і хочете дізнатися про можливості та перспективи такого навчання для Ваших дітей у Львові чи навіть Великобританії. Тоді цей захід саме для Вас. Ви дізнаєтесь про:

 оновлену українсько-британську школу “New Horizons. Дивосвіт” на базі приватного ліцею “Дивосвіт” у Львові, перспективи і шляхи вступу в неї;
 реальні можливості та перспективи майбутньої освіти для Вашої дитини у Великій Британії, незалежно від того, де зараз навчається Ваша дитина;
 переваги британської системи освіти;
➤ справжню вартість навчання у Британії.


Під час заходу Ви зможете запитати про ВСЕ, що Вас цікавить у наших експертів та індивідуально поспілкуватися із представниками британської та української освітньої сфери! Для Вас перекладатимуть професійні перекладачі.


Крім того, Ваша дитина матиме змогу пройти безкоштовний ЕКСПРЕС-ТЕСТ на рівень знання англійської мови з носієм мови, головним викладачем англійської у школі “Royal Hospital School”, нашим гостем із Великої Британії — Dan Coleman!

Гості та експерти:
➤ Андрій Вельгош — представник британської освітньої компанії “New Horizons”;
➤ Emily Allinson — голова приймальної комісії “Royal Hospital School”, школи із майже трьохсотлітньою історією, яка колись готувала моряків Королівського флоту Великобританії, а сьогодні є однією із найкращих шкіл-пансіонів для дітей із Великобританії та усього світу;
➤ Dan Coleman — головний викладач англійської мови у “Royal Hospital School”;
➤ Adrian Hallworth — директор однієї із найкращих шкіл Британії “Taunton School International”, заснованої ще у 1847 році;
Захід проводиться ЗА ПІДТРИМКИ British Embassy Kyiv !

Щиро запрошуємо:
➤ Батьків та школярів 3-4 класів на 11.00
➤ Батьків та школярів 8-10 класів на 15.00
P.S. Будуть перерви на coffee break


Для дітей також передбачені різні активності та майстер-класи із найкращими викладачами приватного Ліцей "Дивосвіт" на Південному!
Місце: приватний Ліцей "Дивосвіт" на Південному , м. Львів, вул. Щирецька, 36 (ТВК "Південний").
Дата: 30 жовтня (31 жовтня - індивідуальна консультація)
Час: 11.00-19.00
Ціна: БЕЗКОШТОВНО за умови попередньої реєстрації.

Реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/.../1WdYmvjMp2DNkB7qPwDRmAUn.../edit

Основний сайт освітньої компанії "New Horizons": http://studentinfo.net/
Подія у Фейсбуку: https://cutt.ly/vEKsnEu
Більше інформації про подію за телефоном: 063 593 85 07 (Андрій)
Ми дбаємо про Вашу безпеку та безпеку Ваших дітей, тому захід проводитиметься з дотриманням карантинних вимог: вхід у масках, ми забезпечимо Вас бахілами, антисептиком та зробимо температурний скринінг усім учасникам події.
Британська освіта — це досяжно!