Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Малозабезпечені діти у рамках благодійної акції відвідали Міжнародну виставку котів на «Південному». 30 діточок з соціально-вразливих сімей Шевченківського та Франківського районів Львова у суботу, 30 березня, безкоштовно відвідали Міжнародну виставку котів, яка проходила у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» .
Гранд-фінал фестивалю краси, моди і таланту «Міні принц та принцеса Львова-2013» відбудеться у Львівській обласній філармонії у неділю, 31 березня. Особливий партнер конкурсу – Торгово-виробничий комплекс «Південний».
У неділю, 31 березня, у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний» проходитиме Перший дитячий турнір з художньої гімнастики «Кубок першого тренера, присвячений пам’яті Галини Федорової».
Близько 40 дітей-моделей з продюсерського центру «Star school», а також, діти українських зірок (Ірини Білик, Тіни Кароль, Олександра Понамарьова та ін.) продемонструють на подіумі Lviv Fashion Week колекцію осіннього/зимового одягу сезону 2013/2014 від відомого українського бренду дитячого одягу «Пара Solo».
Соціальний спортивний проект «Олімпійські зустрічі» стартує на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Уже цієї неділі молодь Львівщини матиме можливість зустрітися зі справжньою спортивною легендою - олімпійським чемпіоном зі спортивної гімнастики 1980 року, львівським спортсменом Богданом Макуцом.
Ексклюзивна пропозиція для підприємців та реалізаторів Торгово-виробничого комплексу "Південний". На час весняних канікул з 25 до 29 березня подаруйте своїм дітям відпочинок у дитячому пізнавально-розважальному центрі "Веселка". На час канікул перебування у "Веселці" дітей, віком від 3 років, - усього 30 гривень за цілий день.
Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд зустрівся із засновником Торгово-виробничого комплексу «Південний» Петром Писарчуком та ознайомився із соціальною інфраструктурою комплексу.
Фіналісти популярного телевізійного шоу «Танцюють всі» проведуть безкоштовний танцювальний майстер-клас для дітей у неділю, 17 березня, з 14 до 15 години у приміщенні спортивного комплексу «Грація» на території ТВК "Південний» (вул. Щирецька, 36).
Відкриття фірмового магазину Ferrari Junior Collection на території ТВК «Південний» цього року - чи не найважливіша подія у сфері моди та шопінгу у Львові. Адже наразі магазин Ferrari Junior Collection – єдине у західній Україні представництво всесвітньовідомого бренду преміум-класу.
Якщо Вам необхідна допомога для перенесення багажів чи товарно-матеріальних цінностей у межах Торгово-виробничого комплексу «Південний» просимо Вас звертатися у господарський відділ за телефоном 067-28-81-960 або 295-83-56. Вартість послуги становить 20 гривень за одну годину роботи одного працівника. Просимо замовляти послугу завчасно, тобто за день до необхідності перенесення багажу.
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"