Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Найкращі хореографи України проведуть танцювальний майстер-клас на «Південному». Майстер-клас «YOU CAN DANCE tour 2013» від фіналістів найпопулярнішого танцювального шоу країни «Танцюють всі» відбудеться 17 березня у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36).
Стиль Respect – це поєднання елегантності, зручності, моди та комфорту. Яскравий дизайн взуття та екологічність матеріалів відповідає актуальним тенденціям світової моди. Філософія торгової марки – Respect Yourself (поважай себе).
Традиційні Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Львів-Лідер-2013» проходитимуть цими вихідними – 16 та 17 лютого – у спортивному комплексі «Грація» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Цього року у рамках змагань відбудеться Кубок України серед ювеналів 2 з програми латиноамериканських танців (згідно з календарем Міністерства освіти, науки, молоді і спорту), а також рейтингові змагання Всесвітньої Федерації серед молодіжних пар.
Міжнародна професійна виставка котів CFA Cat Show проходитиме 23 та 24 лютого у Львові у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) під патронатом Міжнародної асоціації Аматорів Кішок CFA, яка є однією із найбільш представницьких у світі. Під час виставки буде представлено понад 150 котів різних порід, у тому числі рідкісних та екзотичних: японських бобтейлів, сингапур, девон рексів, корніш рексів, канадських сфінксів, мейн-кунів та бомбеїв, гавану браун тощо. Власники тварин привезуть своїх улюбленців не лише з різних міст України, але й із США, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Нідерландів, Британії та Франції.
Безкоштовний семінар для молодят «Організація ідеального весілля», який відкриє секрети вдалої підготовки та проведення найщасливішої події у житті закоханих, відбудеться у суботу, 16 лютого, у конференц-залі готелю «Південний», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Організатори семінару – ТЦ «Весільний дім» та студія івент-дизайну «Бутоньєрка» - розкажуть нареченим, як найкраще спланувати весільний бюджет, обрати оптимальне святкове меню, підготуватись до ідеальної фото- та відеозйомки. Окрім цього, учасники семінару дізнаються багато цікавого про весільний декор та стиль свята, про те, як уникнути помилок та форс-мажору у підготовці весілля та багато іншої корисної і потрібної інформації.
Дитячий пізнавально-розважальний центр «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) у неділю, 17 лютого, запрошує найменших львів’ян на незабутнє, яскраве та веселе свято – День святого Валентина. За словами організаторів, для найменших учасників свята проводитимуть тематичні майстер-класи із виготовлення валентинок із різноманітних матеріалів. Тож кожен малюк зможе зробити власноруч романтичний подарунок близькій людині.
Під час «Балу святого Валентина» відбудеться показ дизайнерських весільних суконь, представлених у «Весільному домі» на «Південному» Ексклюзивні весільні сукні львівської дизайнерки Ольги Щербань представлять під час фешн-показу у рамках «Балу святого Валентина», який проходитиме у Львівському будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) у суботу, 16 лютого 2013 року.
Вперше у Львові змагання з Фрі-файту відбудуться у спорткомплексі «Грація» на «Південному» Відкритий чемпіонат Львівської області з Фрі-файту (вільного бою) серед дорослих бійців та юніорів відбудеться у неділю, 10 лютого, у Львові у спортивному комплексі «Грація», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Змагання проходитимуть за сприяння голови
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"