Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Дитячий пізнавально-розважальний центр «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) у неділю, 17 лютого, запрошує найменших львів’ян на незабутнє, яскраве та веселе свято – День святого Валентина. За словами організаторів, для найменших учасників свята проводитимуть тематичні майстер-класи із виготовлення валентинок із різноманітних матеріалів. Тож кожен малюк зможе зробити власноруч романтичний подарунок близькій людині.
Під час «Балу святого Валентина» відбудеться показ дизайнерських весільних суконь, представлених у «Весільному домі» на «Південному» Ексклюзивні весільні сукні львівської дизайнерки Ольги Щербань представлять під час фешн-показу у рамках «Балу святого Валентина», який проходитиме у Львівському будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) у суботу, 16 лютого 2013 року.
Вперше у Львові змагання з Фрі-файту відбудуться у спорткомплексі «Грація» на «Південному» Відкритий чемпіонат Львівської області з Фрі-файту (вільного бою) серед дорослих бійців та юніорів відбудеться у неділю, 10 лютого, у Львові у спортивному комплексі «Грація», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Змагання проходитимуть за сприяння голови
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"