Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Найкращий стрілець України та світу, Олімпійський чемпіон з кульової стрільби на Олімпійських іграх у Пекіні 2008 року Олександр Петрів провів Олімпійську зустріч із львівською молоддю та показав майстер-клас із кульової стрільби у Музеї олімпійської слави на території ТВК «Південний». Зустріч з відомим спортсменом пройшла у форматі його діалогу з молоддю та львів’янами, які цікавляться спортом.
Передвеликодня вистава "Розп'ята та не здолана Любов" за участю артистів Львівської обласної філармонії відбудеться у спорткомлексі "Грація" на території ТВК "Південний" у п'ятницю, 19 квітня о 15 годині!
Ексклюзивні півметрові писанки заховано на території ТВК «Південний» у рамках загальноміської акції «Полювання на писанки». Відтак усі учасники акції, які знайдуть на території комплексу півметрові писанки, автоматично отримують шанс стати переможцем акції та виграти суперприз - золоте яйце.
Олімпійська зустріч із найкращим стрільцем України та світу, Олімпійським чемпіоном з кульової стрільби на Олімпійських іграх у Пекіні 2008 року Олександром Петрівим відбудеться у Львові у неділю, 14 квітня, у Музеї олімпійської слави на території ТВК «Південний» (прохід між торговими центрами «Новинка» та «Калина», ІІ поверх). Участь молоді, дітей та дорослих в «Олімпійських зустрічах» є безкоштовною.
На території ТВК "Південний" в торговому центрі "Володимир" 14 квітня о 16.00 відбувся показ "Imperial Prime Models" - нових колекцій модного одягу від магазинів "Лол", "Пектораль" та "Еверест" за участю "Show Balet Gracia".
Понад півтисячі танцівників з Польщі, Угорщини, Румунії, Білорусії, Молдови, Словаччини і, звичайно ж, України зберуться з 6 до 7 квітня у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний», аби прийняти участь у 26-х Міжнародних змаганнях з танцювального спорту «Срібний Едельвейс – 2013»
Турнір з міні-футболу «Юні-Фут» відбудеться 6 квітня 2013 року у спортивному комплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний».
У неділю, 31 березня, у спортивно-гімнастичному комплексі «Грація», що на території ТВК «Південний» відбувся перший дитячий турнір з художньої гімнастики «Кубок першого тренера, присвячений пам’яті Галини Федорової»
Малозабезпечені діти у рамках благодійної акції відвідали Міжнародну виставку котів на «Південному». 30 діточок з соціально-вразливих сімей Шевченківського та Франківського районів Львова у суботу, 30 березня, безкоштовно відвідали Міжнародну виставку котів, яка проходила у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» .
Гранд-фінал фестивалю краси, моди і таланту «Міні принц та принцеса Львова-2013» відбудеться у Львівській обласній філармонії у неділю, 31 березня. Особливий партнер конкурсу – Торгово-виробничий комплекс «Південний».
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"