Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Якщо Вам необхідна допомога для перенесення багажів чи товарно-матеріальних цінностей у межах Торгово-виробничого комплексу «Південний» просимо Вас звертатися у господарський відділ за телефоном 067-28-81-960 або 295-83-56. Вартість послуги становить 20 гривень за одну годину роботи одного працівника. Просимо замовляти послугу завчасно, тобто за день до необхідності перенесення багажу.
ТВК "Південний" презентує унікальну виставку екзотичних тварин у новому Зооцентрі "Веселі Звірята", а також відкриття Нової Ігрової Зони 8 березня 0 12 год. Свято весни, ніжності та хорошого настрою! ТВК "Південний" ТЦ "Калина", І поверх.
Торгово-виробничий комплекс «Південний» (ТзОВ «АЙПІЄ-Л») визнано Лідером галузі за підсумками 2012 року у рамках Національного бізнес-рейтингу. Зокрема, ТВК «Південний» увійшов у п’ятірку підприємств-лідерів своєї галузі у результаті моніторингу його роботи за такими критеріями як «Прибутковість та ліквідність», «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів» та «Інвестиційна привабливість».
Найкращі хореографи України проведуть танцювальний майстер-клас на «Південному». Майстер-клас «YOU CAN DANCE tour 2013» від фіналістів найпопулярнішого танцювального шоу країни «Танцюють всі» відбудеться 17 березня у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36).
Стиль Respect – це поєднання елегантності, зручності, моди та комфорту. Яскравий дизайн взуття та екологічність матеріалів відповідає актуальним тенденціям світової моди. Філософія торгової марки – Respect Yourself (поважай себе).
Традиційні Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Львів-Лідер-2013» проходитимуть цими вихідними – 16 та 17 лютого – у спортивному комплексі «Грація» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Цього року у рамках змагань відбудеться Кубок України серед ювеналів 2 з програми латиноамериканських танців (згідно з календарем Міністерства освіти, науки, молоді і спорту), а також рейтингові змагання Всесвітньої Федерації серед молодіжних пар.
Міжнародна професійна виставка котів CFA Cat Show проходитиме 23 та 24 лютого у Львові у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) під патронатом Міжнародної асоціації Аматорів Кішок CFA, яка є однією із найбільш представницьких у світі. Під час виставки буде представлено понад 150 котів різних порід, у тому числі рідкісних та екзотичних: японських бобтейлів, сингапур, девон рексів, корніш рексів, канадських сфінксів, мейн-кунів та бомбеїв, гавану браун тощо. Власники тварин привезуть своїх улюбленців не лише з різних міст України, але й із США, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Нідерландів, Британії та Франції.
Безкоштовний семінар для молодят «Організація ідеального весілля», який відкриє секрети вдалої підготовки та проведення найщасливішої події у житті закоханих, відбудеться у суботу, 16 лютого, у конференц-залі готелю «Південний», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Організатори семінару – ТЦ «Весільний дім» та студія івент-дизайну «Бутоньєрка» - розкажуть нареченим, як найкраще спланувати весільний бюджет, обрати оптимальне святкове меню, підготуватись до ідеальної фото- та відеозйомки. Окрім цього, учасники семінару дізнаються багато цікавого про весільний декор та стиль свята, про те, як уникнути помилок та форс-мажору у підготовці весілля та багато іншої корисної і потрібної інформації.
Дитячий пізнавально-розважальний центр «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) у неділю, 17 лютого, запрошує найменших львів’ян на незабутнє, яскраве та веселе свято – День святого Валентина. За словами організаторів, для найменших учасників свята проводитимуть тематичні майстер-класи із виготовлення валентинок із різноманітних матеріалів. Тож кожен малюк зможе зробити власноруч романтичний подарунок близькій людині.
Під час «Балу святого Валентина» відбудеться показ дизайнерських весільних суконь, представлених у «Весільному домі» на «Південному» Ексклюзивні весільні сукні львівської дизайнерки Ольги Щербань представлять під час фешн-показу у рамках «Балу святого Валентина», який проходитиме у Львівському будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) у суботу, 16 лютого 2013 року.
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"