Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Понад півтисячі танцівників з Польщі, Угорщини, Румунії, Білорусії, Молдови, Словаччини і, звичайно ж, України зберуться з 6 до 7 квітня у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний», аби прийняти участь у 26-х Міжнародних змаганнях з танцювального спорту «Срібний Едельвейс – 2013»
Турнір з міні-футболу «Юні-Фут» відбудеться 6 квітня 2013 року у спортивному комплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний».
У неділю, 31 березня, у спортивно-гімнастичному комплексі «Грація», що на території ТВК «Південний» відбувся перший дитячий турнір з художньої гімнастики «Кубок першого тренера, присвячений пам’яті Галини Федорової»
Малозабезпечені діти у рамках благодійної акції відвідали Міжнародну виставку котів на «Південному». 30 діточок з соціально-вразливих сімей Шевченківського та Франківського районів Львова у суботу, 30 березня, безкоштовно відвідали Міжнародну виставку котів, яка проходила у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» .
Гранд-фінал фестивалю краси, моди і таланту «Міні принц та принцеса Львова-2013» відбудеться у Львівській обласній філармонії у неділю, 31 березня. Особливий партнер конкурсу – Торгово-виробничий комплекс «Південний».
У неділю, 31 березня, у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний» проходитиме Перший дитячий турнір з художньої гімнастики «Кубок першого тренера, присвячений пам’яті Галини Федорової».
Близько 40 дітей-моделей з продюсерського центру «Star school», а також, діти українських зірок (Ірини Білик, Тіни Кароль, Олександра Понамарьова та ін.) продемонструють на подіумі Lviv Fashion Week колекцію осіннього/зимового одягу сезону 2013/2014 від відомого українського бренду дитячого одягу «Пара Solo».
Соціальний спортивний проект «Олімпійські зустрічі» стартує на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Уже цієї неділі молодь Львівщини матиме можливість зустрітися зі справжньою спортивною легендою - олімпійським чемпіоном зі спортивної гімнастики 1980 року, львівським спортсменом Богданом Макуцом.
Ексклюзивна пропозиція для підприємців та реалізаторів Торгово-виробничого комплексу "Південний". На час весняних канікул з 25 до 29 березня подаруйте своїм дітям відпочинок у дитячому пізнавально-розважальному центрі "Веселка". На час канікул перебування у "Веселці" дітей, віком від 3 років, - усього 30 гривень за цілий день.
Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд зустрівся із засновником Торгово-виробничого комплексу «Південний» Петром Писарчуком та ознайомився із соціальною інфраструктурою комплексу.
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"