Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

На території ТВК "Південний" відбувся безкоштовний fashion weekend у торговому центрі "Європа". 29-го червня на подіумі представили літні образи, що призначені для повсякденного життя та вечірніх виходів у світ.
6-7 липня на території ТВК "Південний" у торговому центрі "Європа" відбудуться покази жіночого та чоловічого одягу від найвідоміших брендових та дизайнерських бутіків! Усім відвідувачам показів знижки до 50% на обрані речі!
ТВК "Південний" в період з 22 по 24 червня 2013 року працюватиме в наступному режимі: 22 червня 2013 року до 15 години, а 23 та 24 червня 2013 року - ВИХІДНІ ДНІ.
Конкурс «Міні-міс ПІВДЕННОГО – 2013» та визначення переможців відбудеться 30 червня 2013 року на центральній площі ТВК «Південний». У конкурсі беруть участь дівчатка, віком від 6 до 10 років. Приходьте та підтримайте чарівних міні-міс!
15 червня ДРПЦ "Веселка" святкуватиме свій другий день народження. Запрошуємо усіх діток приєднатись до святкування. Отримати детальну інформацію та придбати квиточки ви зможете в адміністрації ТЦ "Веселка".
Торгівельно-виробничий комплекс "Південний" пропонує відвідувачам послугу зі збору відпрацьованих побутових елементів живлення. Відвідувачі можуть покласти використані батарейки і акумулятори в спеціальні урни, що розміщені в холах трьох найбільших торгових центрів - ТЦ "Україна", ТЦ "Галичина", ТЦ "Європа".
Творчий конкурс "Малюнок на асфальті" для діточок та їх батьків з нагоди міжнародного дня захисту дітей на території ТВК "Південний" - У СУБОТУ 1 червня о 13.00 біля дитячого розважально-пізнавального центру «Веселка» ТЦ "Калина". У НЕДІЛЮ 2 червня запрошуємо діточок з батьками на безкоштовний майстер клас з малюнку який відбудеться на Європейській площі. Завітайте та проведіть весело та з користю час зі своїми дітками!

Понад 200 магазинів торгових центрів ТВК «Південний» приєдналися до Всеукраїнської соціальної акції «Соціальна картка». Суть акції полягає у тому, що власники соціальних карток, які видає «Укрпошта», мають можливість отримати автоматичну знижку у магазинах «Південного», які беруть участь в акції. Такі магазини будуть марковані спеціальними логотипами, аби власники карток заздалегідь знали, де можна отримати знижку.

27 травня у конференц-залі готелю «Південний» відбувся наймасштабніший франчайзингових захід, який коли-небудь проводили у Львові – конференція «Франчайзингові можливості власного бізнесу».
25-26 травня у Львові проходитиме Відкритий Чемпіонат міста з кіокушинкай карате серед дітей та молоді. Учасниками змагань стануть близько 430 спортсменів 1997-2005 років народження. Змагання проходитимуть у спортивному комплексі «Грація» (ТВК «Південний» вул. Щирецька, 36) з 10 до 18 години.
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"