Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

24-25 серпня з 13 до 18 години на Європейській площі ТВК "Південний", проводитиметься великий шкільний ярмарок в рамках Південний FASHION WEEKEND. У програмі: все для школи, покази дитячого одягу та шкільної форми, а також святкова програма з конкурсами, розіграшами та призами.
Літні канікули... Не знаєте, куди віддати дитину, щоб відірвати її від телевізора? Активне літо з "Південним"! З 1 до 31 серпня - літні табори для львівських школярів. Плавання у басейні, розваги у дитячому центрі "Веселка", спорт і танці у спорткомплексі "Грація", пізнання природи у зооцентрі, творчий розвиток з навчальним комплексом "Дивосвіт". Дворазове харчування та бездоганний догляд за дітьми.
У Львові триває молодіжний танцювальний проект «Танцюймо разом», який стартував 21 липня на території Торгово-виробничого комплексу «Південний». Цієї неділі маленькі львів’яни взяли участь у безкоштовному танцювальному майстер-класі та вчилися танцювати запальні коломийки.

Ярмарка посуду, техніки та обладнання, необхідного для якісного та легкого приготування їжі + тематична шоу-програма для відвідувачів ТВК «Південний». В суботу, 17 серпня будуть представлені відвідувачам ТВК «Південний» магазини, які на території комплексу реалізують якісну продукцію для кулінарії.

"Танцюймо разом" - під такою назвою тепер стартував проект, що проходить на центральній площі ТВК «Південний» кожної неділі з 15.00 до 16.00, де всі охочі можуть потанцювати з досвідченими учнями клубу танцю "Едельвейс" та шоу балету "Грація"
На території ТВК "Південний" відбувся безкоштовний fashion weekend у торговому центрі "Європа". 6-7 липня на подіумі представили літні образи включно з розмірами "+", що призначені для повсякденного життя та вечірніх виходів у світ.
На території ТВК "Південний" у торговому центрі "Весільний дім" з 12 липня по 14 липня відбувалась виставка-презентація весільних короваїв. Усі майбутні молодята, а також їхні батьки і близькі могли не лише побачити унікальні короваї, але й скуштувати випічку на смак.
Майже півсотні різновидів весільних короваїв презентуватимуть на «Південному». Відкриття виставки-презентації весільних короваїв відбудеться у торговому центрі «Весільний дім» на території ТВК «Південний» у п’ятницю, 12 липня, о 15 годині.
30 червня 2013 року на території ТВК "Південний" відбувся конкурс «Міні-міс ПІВДЕННОГО – 2013» та було визначено переможців. У конкурсі брали участь дівчатка, віком від 6 до 10 років. Конкурс був безкоштовним та дуже цікавим!
Спортивно-оздоровчий центр "Vita Sana", що знаходиться у СК "Гарція" запрошує усіх зайнятися Zumba Fitness з 10 липня по 10 серпня кожного вівторка та четверга о 18.00. По закінченні програми шоу вечірка: приймає нічний клуб San'koFF. Zumba підкорить Вас з першого заняття - потрібно лише спробувати і Ви вже ніколи не спинитесь!!!
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"