Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

На території ТВК "Південний" відбувся безкоштовний fashion weekend у торговому центрі "Європа". 6-7 липня на подіумі представили літні образи включно з розмірами "+", що призначені для повсякденного життя та вечірніх виходів у світ.
На території ТВК "Південний" у торговому центрі "Весільний дім" з 12 липня по 14 липня відбувалась виставка-презентація весільних короваїв. Усі майбутні молодята, а також їхні батьки і близькі могли не лише побачити унікальні короваї, але й скуштувати випічку на смак.
Майже півсотні різновидів весільних короваїв презентуватимуть на «Південному». Відкриття виставки-презентації весільних короваїв відбудеться у торговому центрі «Весільний дім» на території ТВК «Південний» у п’ятницю, 12 липня, о 15 годині.
30 червня 2013 року на території ТВК "Південний" відбувся конкурс «Міні-міс ПІВДЕННОГО – 2013» та було визначено переможців. У конкурсі брали участь дівчатка, віком від 6 до 10 років. Конкурс був безкоштовним та дуже цікавим!
Спортивно-оздоровчий центр "Vita Sana", що знаходиться у СК "Гарція" запрошує усіх зайнятися Zumba Fitness з 10 липня по 10 серпня кожного вівторка та четверга о 18.00. По закінченні програми шоу вечірка: приймає нічний клуб San'koFF. Zumba підкорить Вас з першого заняття - потрібно лише спробувати і Ви вже ніколи не спинитесь!!!
На території ТВК "Південний" відбувся безкоштовний fashion weekend у торговому центрі "Європа". 29-го червня на подіумі представили літні образи, що призначені для повсякденного життя та вечірніх виходів у світ.
6-7 липня на території ТВК "Південний" у торговому центрі "Європа" відбудуться покази жіночого та чоловічого одягу від найвідоміших брендових та дизайнерських бутіків! Усім відвідувачам показів знижки до 50% на обрані речі!
ТВК "Південний" в період з 22 по 24 червня 2013 року працюватиме в наступному режимі: 22 червня 2013 року до 15 години, а 23 та 24 червня 2013 року - ВИХІДНІ ДНІ.
Конкурс «Міні-міс ПІВДЕННОГО – 2013» та визначення переможців відбудеться 30 червня 2013 року на центральній площі ТВК «Південний». У конкурсі беруть участь дівчатка, віком від 6 до 10 років. Приходьте та підтримайте чарівних міні-міс!
15 червня ДРПЦ "Веселка" святкуватиме свій другий день народження. Запрошуємо усіх діток приєднатись до святкування. Отримати детальну інформацію та придбати квиточки ви зможете в адміністрації ТЦ "Веселка".
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"