Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

У зв’язку із критичною ситуацією в державі та масовою загибеллю у Києві українців, серед яких чимало львів’ян, адміністрація ТВК «Південний» прийняла рішення про скасування акції «Обміняй фотографію закоханих на золоті обручки».

До уваги львів’ян та гостей міста. Торгово-виробничий комплекс «Південний» працює у звичному режимі: магазини та заклади у торгових центрах комплексу відкриті, підприємці здійснюють підприємницьку діяльність. Також у звичному режимі працюють навчально-виховний комплекс та початкова школа «Дивосвіт», спортивні комплекси та тренажерні зали.

Адміністрація, весь колектив нашого підприємства разом з усім українським народом з глибоким болем переживає трагічні події, що випали на його долю...

Всі, хто підпишеться на  сторінки ТВК "Південний" Вконтакте або Фейсбуці чи вступить в групу у Однокласниках  або Google+ і поділилися цим записом з друзями до 14 лютого , отримають шанс виграти чудовий подарунок на день Святого Валентина.

1-2 лютого відбулися спортивні змагання з танцювального спорту "Львів-Лідер-2014". Танцювальні пари з Києва, Одеси, Ужгорода, Стрия, Самбора, Дрогобича, Червонограда,  Борислава, Стебника, Дніпропетровська та Львова змагалися у всеукраїнських  рейтингових та  класифікаційних змаганнях "Львів-Лідер-2014"

Існує багато ситуацій, коли вам можна стати в нагоді послуга прокату лімузину. Варіантів застосування цього виду транспорту безліч, так само як і його переваг. Ми радо Вам допоможемо!

В очікуванні Дня Св. Влантина багато хто вже задаються питанням, що буде модним навесні 2014 року? Пропонуємо вашій увазі 10 модних речей, які були помічені у величезній кількості колекцій різних за стилем і ціновій аудиторії, модних брендів одягу. 

Спортивно-оздоровчий центр «VITA SANA» у спортивному комплексі «Грація» пропонує вам зміцнити здоров'я, позайматись спортом, цікаво і корисно провести час, отримати заряд бадьорості і енергії!

У неділю, 9 лютого 2014 року Божого, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова (вул. Щирецька, 36 (біля ТВК "Південний) після акафісту  до Великомученика і Цілителя Пантелеймона, о 17:00,  відбудеться тематична бесіда «Розуміння Бога сучасною наукою», котру прочитає парафіянин церкви п. Любомир Максимів. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вивчені та обговоренні даної теми.

До церкви завітав хор Львівського ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозваного та вертеп недільної школи «Християнська надія» Успенської катедри УАПЦ м. Львова. 

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"