Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

У нас ювілей і ми будемосвяткуватицілиймісяць! Уже 10 років Територія Сну піклується про ваш повноцінний сон і якіснийвідпочинок. А надихаєте нас ви — нашіпокупці! Запрошуєморозділити з нами свято і взяти участь у розіграшіподарунковихсертифікатів на покупку товарів в мережімагазинів «Територія Сну».

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЗНИЖКА - 30% у InShoes магазин взуття
Мережа магазинів INSHOES вітає з Днем захисників і захисниць України та дарує знижку -30% на товари для мужніх та красивих!

Територія Сну — всеукраїнська мережа магазинів, у якій представлені товари для здорового сну та відпочинку. У жовтні 2021 року їм виповнюється 10 років! За цей період компанія сформувала власні принципи та цінності, яких буде дотримуватися і надалі. Територія Сну реалізує виключно якісні та перевірені товари від кращих українських та європейських виробників: Penelope, Othello, Viluta, Provence, Otto Matratzen Sport, Otto Matratzen, Dormini, Територія Сну. Мережа магазинів здорового сну забезпечує індивідуальний підхід до кожного покупця, враховуючи його потреби, запити та побажання. Територія Сну стала першою мережею з професійними консультаціями, орієнтованими на визначення потреб кожного клієнта. Саме такий підхід став запорукою вдалих покупок і задоволених покупців, які повертаються знову і знову!

Запрошуємо батьків та школярів на “Weekend британської освіти у Львові” — презентацію можливостей оновленої українсько-британської школи за участі представників кращих шкіл Великобританії, яка відбудеться 30 та 31 жовтня 2021 року

Готові розпочати підготовку до ЗНО?
Запрошуємо на безкоштовний майстер-клас «Перші кроки до ЗНО-2022»

З Днем Незалежності! 

Батутний зал UP з професійними батутами та персональним тренером тепер на ТВК "Південний"

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"