Довідка: +38(097) 095 12 96

Орендарям

ТОРГОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС

ТВК «Південний» - найбільший торговий комплекс Західної України. На території площею 13 гектарів розміщено 14 сучасних торгівельних центрів, у яких представлені товари різних цінових сегментів, що сприяє безперервному потоку клієнтів. Щодня ТВК «Південний» відвідує близько 15-30 тис.осіб. На «Південному» працює майже 17 тис. львів’ян, із них 2,5 тис. – представники малого й середнього бізнесу.

ТВК «Південний» - це розвинута інфраструктура з прекрасними умовами для праці, навчання, розваг та відпочинку. Окрім моно- та мультибрендових бутіків, близько двох тисяч магазинів фірмового одягу, взуття та аксесуарів, виробів легкої промисловості на «Південному» розміщені салон автомобілів VIP-класу, вишукані ресторани і кафе, готель «Південний», медичний центр «Південний» і спа-центр європейського рівня «Три стихії», спорт-комплекс «Олімпік», фітнес-центр "Олімп" центр розваг та раннього розвитку для дітей, мистецька галерея і багато інших закладів для якісного відпочинку та розваг. Відвідувачам надаються нотаріальні, банківські і поштові послуги, працюють численні ательє та ремонтні майстерні.

  

Ідея створення «Південного» належить Петрові Писарчуку, який у 1996 році на болотистій місцевості розпочав спорудження ринку. Спочатку це був звичайний невеличкий базар на 900 робочих місць. Тоді ще ніхто й повірити не міг, що цей пустир невдовзі стане справжньою окрасою міста і яскравим прикладом успішного господарювання. Адже саме завдяки правильній організації роботи «Південний» почав стрімко розвиватися, а кількість бажаючих працювати на ринку зростала з кожним днем.

Впродовж нетривалого часу було побудовано 14 торгівельних та торгово-розважальних центрів. 

 Схема торгово-виробничого комплексу "Південний" 

 ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАГАЛЬНІ ФОТО ТВК "ПІВДЕННИЙ" У  ФОТОГАЛЕРЕЇ 

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"