Довідка: +38(097) 095 12 96

-= РАЗОМ – ДО УСПІХУ! =-

Торговий центр: Перша торгівельна лінія

Контакти: (067) 587-47-01

торгово-виробничий комплекс

ТВК «Південний» запрошує до співпраці орендарів, які бажають розвивати власний бізнес та досягати успіху разом із найбільшим та найпрестижнішим торговим комплексом Західної України:

  • Ми завжди раді свіжим ідеям та цікавим пропозиціям щодо подальшого розвитку та вдосконалення комплексу. Саме тому «Південний» відчиняє свої двері та пропонує спокусливу співпрацю представникам українських та іноземних торгових марок, дистриб’юторам фірмової продукції, власникам франшиз, мережам брендових магазинів та ресторанного бізнесу.
  • Ми раді співпраці з підприємцями та підприємствами, які готові реалізовувати на території «Південного» якісні товари за конкурентними цінами.
  • Ми готові розглянути усі Ваші пропозиції щодо співпраці та запропонувати власні варіанти бізнес-партнерства, адже головною метою «Південного» є максимальне задоволення потреб наших відвідувачів. І саме Ви можете зробити «Південний» ще зручнішим, комфортнішим та цікавішим для наших клієнтів, розширивши асортимент товарів та послуг «Південного».

 Просимо надсилати Ваші запити, побажання та пропозиції щодо  співпраці: 

Тел.: (067) 587-47-01

E-mail: pivdenny-1@ukr.net 

Заявка

  • Оновити картинку captcha-img

* Обов'язкові поля

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"