Карта

Навчання та розвиток

На карті Головна карта

Приватний дитячий садок із чотирьохразовим харчуванням, плаванням, гуртками та секціями. У “Дивосвіті” ми робимо все, щоб забезпечити повноцінний та різносторонній розвиток Вашої дитини.

Навчально-виховний комплекс «Дивосвіт»
Додати у вибрані

Початкова школа "Дивосвіт"

На карті Головна карта

Приватна початкова школа подовженого дня, що поєднує якісну освіту, різноманітні гуртки, повноцінне харчування, фізичний розвиток та емоційний комфорт.

Початкова школа "Дивосвіт"

Шахи - гра чемпіонів! Шаховий гурток для дітей від 5 до 12 років. 

Навчання проводить багаторічний тренер, організатор Міжнародних шахових змагань, кандидат в майстри спорту з шахів Володимир Копцюх. 

Діють секції для дітей різного віку та розряду - від дошкільнят, до молодшокласників-початківців та юних розрядників. Заняття (залежно від рівня групи) відбуваються двічі або тричі на тиждень. Також можливі індивідуальні тренування. Періодичні турніри для найактивніших.

Дитячий шаховий гурток "Дивосвіт"
Додати у вибрані

ШАХОВИЙ КЛУБ "ПІВДЕННИЙ"

На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Третій поверх
№ 4/2

ГО"Львівська шахова академія" проводить набір в молодшу та старшу групи шахового клубу для дітей від 5 до 12 років. Діють секції для дітей різного віку та розряду - від дошкільнят до молодшокласників-початківців та юних розрядників. Заняття (залежно від рівня групи) відбуваються тричі на тиждень. Також можливі індивідуальні тренування. Періодичні турніри для найактивніших. Навчимо! Розвинемо! Виховаємо!

ШАХОВИЙ КЛУБ "ПІВДЕННИЙ"
На карті Головна карта

Школа усного рахунку "Соробан" для дітей 4-11 років - унікальна методика усного рахунку, яка важлива для розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини. Її основа - вдосконалена японська система рахування на рахівницях абак.

Мета Соробану - синхронний розвиток лівої і правої півкулі мозку, образного мислення, зорової пам'яті, концентрації уваги, розумових здібностей та інтелекту. До того ж, швидкий арифметичний рахунок - це найкращий спосіб, тренажер - для досягнення важливої мети.

Школа усного рахунку "Соробан"
Додати у вибрані

KATRINMODELS KIDS

На карті Головна карта

Дитяча модельна школа "KATRINMODELS KIDS" - дитяча модельна школа для дітей від 5 до 13 років. Цікава та захоплююча програма, яка включає не тільки дефіле, фотоклас, а й акторську майстерність, хореографію та багато іншого.

Ми допоможемо Вашим діткам розкрити таланти, про які Ви не здогадувались!

KATRINMODELS KIDS
На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Третій поверх
№ 4/1

"Robocamp" - ліцензована, молода, креативна європейська школа, яка прагне реалізувати наукові таланти українських дітей та створити для цього максимально комфортні умови - для дітей віком від 3-ох до 14 років. У нашій студії діти навчатимуться реалізовувати ідеї у реальному часі за допомогою платформи LEGO Education.

Уроки навчать дітей усвідомлювати роль технологій у сучасному житті, та використовувати час навчання для вивчення азів: математики, техніки і технології.

Науково-технічна студія "Robocamp"
Додати у вибрані

Helen Doron Early English

На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Третій поверх
№ 4/3

Англійська Хелен Дорон – світовий лідер у сфері вивчення іноземної мови в ранньому віці. Унікальна методика британського педагога, лінгвіста Хелен Дорон, легкий, природній шлях вивчення англійської мови з 3 місяців до 18 років.

Helen Doron Early English
Додати у вибрані

Baby Світ

На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Третій поверх
№ 4/3а

Мережа центрів раннього розвитку дитини «Baby Світ» – цікаві та корисні, комплексні заняття в сучасних, комфортних навчальних центрах, які необхідні для гармонійного розвитку Вашого малюка від 1 до 7 років.  

«Baby Світ» - центр розвитку дитини, котрий надає комплекс інформаційних, розвиваючих та навчальних послуг для батьків та дітей. Використовуючи методику Марії Монтессорі, Глена Домана, Н.Зайцева, Нікітіних прагнемо удосконалити навички практичного життя, які допоможуть дитині стати самостійною. Завітайте!
Baby Світ