Карта

Для дітей

Приватний дитячий садок із чотирьохразовим харчуванням, плаванням, гуртками та секціями. У “Дивосвіті” ми робимо все, щоб забезпечити повноцінний та різносторонній розвиток Вашої дитини.

Навчально-виховний комплекс «Дивосвіт»
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Перший поверх
№ фортуна

Завітавши у «Фортуну» Ви потрапляєте в атмосферу справжнього корабля, адже наш заклад збудовано у формі велетенського човна з різноманітними палубами, трюмами та морськими каютами. Тож відпочинок у нас – це не лише смачні посиденьки у ресторані, але й захоплива пригода для всієї сім’ї чи компанії.

РЕСТОРАН-КОРАБЕЛЬ «ФОРТУНА»
На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Перший поверх
№ 01

Запрошуємо у Веселку, сучасний центр розваг для Ваших дітлахів. Тут Ви можете провести кілька годин разом, залишити діток, старших 6-ти років, під наглядом вихователів-аніматорів чи відсвяткувати дитячі Дні народження, сімейні свята та випускні вечори Ваших дітей. 

Дитячий розважальний центр "Веселка"
Додати у вибрані

Початкова школа "Дивосвіт"

Приватна початкова школа подовженого дня, що поєднує якісну освіту, різноманітні гуртки, повноцінне харчування, фізичний розвиток та емоційний комфорт.

Початкова школа "Дивосвіт"
На карті Торгівельна лінія "Західна"
Перший поверх
№ 6-АК
У боксерській школі Андрія Котельника діти від 7 до 11 років навчаються безкоштовно, а тренують їх відомі боксери. Спеціалізований зал школи облаштований відповідно до усіх необхідних стандартів.
 
Також проводяться групові заняття для дітей (від 7 до 11 років безкоштовно), групові заняття для дорослих (від 11 років), групові заняття для чоловіків та індивідуальні заняття з тренером (для всіх).
Боксерська школа Андрія Котельника
Додати у вибрані

Кімната космосу

Людина з давніх-давен мріяла літати — адже всі пам’ятають  міф про Дедала та Ікара? Колись це здавалося неможливим, проте зараз літак — така звична річ! Сміливі мрії підкорити космос раніше теж виглядали нереальними, та чи є вони такими насправді? Про це та багато іншого дізнаються дітки які завітають у ТЦ "Новинка" у ТВК "Південний" – відтепер у них є свій «планетарій»! У торговому центрі було відкрито розвивальний осередок для діточок – "Кімнату космосу".

Кімната космосу

Дитячий басейн "Золота рибка" - перший мілкий басейн у Львові, його глибина повністю безпечна для дітей і становить від 60 см до 1 метра 10 см. Температура води у басейні становить +29 - +31 градус за Цельсієм, температура повітря у приміщенні +26 - +28 градусів за Цельсієм.

Окрім професійних тренерів, за дітьми наглядають медсестра та лікар-педіатр, які постійно чергують у навчально-виховному комплексі «Дивосвіт». 

Дитячий басейн "Золота рибка"
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ HC

"Home-Club" – це спеціалізований клуб для прихільників настільного тенісу запрошує дорослих та дітей на тренування. 

Зал для настільного тенісу працює щодня з 10.00 до 22.00 год. Для Вашої зручності працюють три столи, професійний робот-тренажер та тренер (майстер спорту з настільного тенісу). Також доступна вся необхідна інфраструктура: роздягалки, вбиральні, душові кімнати та туалети. Паркування авто безпосередньо біля залу.

КЛУБ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ "HOME-CLUB"
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4