Карта

Бістро

Додати у вибрані

Бістро «ДИКАНЬКА»

На карті Торгівельна лінія "Західна"
Перший поверх
№ 5-46

«Диканька» відтепер у форматі бістро: швидко, смачно, доступно Бістро "Диканька" запрошує посмакувати стравами української та європейської кухні. Відтепер «Диканька» працює у новому форматі бістро: швидко, смачно, доступно.

Бістро «ДИКАНЬКА»
Додати у вибрані

Кафе-бар "Люкс"

На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 55

Кафе-бар "Люкс" - улюблене місце постійних клієнтів «Південного». Тут Вам запропонують як класичні страви – вареники, борщ, чанахи, солянку, пельмені, так і фірмові м’ясні страви та салати.

Кафе-бар "Люкс"
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Перший поверх
№ 12-18

Кафе швидкого харчування «Нектарин». Для персоналу та гостей смачна їжа, великі порції, якість як вдома. Для особливо працьовитих доставка в межах ТВК "Південний".

Кафе швидкого харчування «Нектарин»
На карті Торгівельна лінія "Виговського,102"
Цокольний поверх
№ 010

Кафе швидкого харчування «Смачні сезони» пропонує широкий вибір уже готових салатів, гарнірів, м'ясних, рибних та овочевих блюд, та смачні перші страви.

Кафе швидкого харчування «Смачні сезони»
Додати у вибрані

Ретро Бістро

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102"
Перший поверх
№ 22

"Ретро Бістро" - місце не підвладне часу. Тут подають як смачні сніданки так і обіди з вечерею. Чай, кава з смачними тістечками дають можливість відпочити під час покупок в ТЦ "Галичина.

Ретро Бістро
Додати у вибрані

Пан Чебурек

Запашні чебуреки з тонкого тіста, рум’яні та хрусткі, вкриті підсмаженими апетитними бульбашками, із соковитою та ароматною начинкою, гарячі «з пилу-жару», що ледве вміщуються на тарілці – кожен, хто хоч раз куштував в нас цю страву , запам’ятає її надовго і захоче скуштувати її ще раз!

Пан Чебурек