Карта

Ресторани

На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ ГД

Етно-ресторан «Гуцульський двір» пропонує справжній затишок карпатської колиби, українська автентика та страви національної української кухні. Тут можна не лише смачно поїсти, але й відпочити, подивитися на справжніх диких звірів, послухати троїстих музик, влаштувати етновечірку чи VIP party.

Просторі зали, оздоблені у відповідному стилі з використанням натуральних матеріалів, а також колиба, веранда, VIP-зал , альтанки на свіжому повітрі, де може розміститися від 8 до 25 осіб, велика альтанка для святкування бенкетів (до 100 осіб).  

У ресторані "Гуцульський Двір" на території ТВК "Південний" готують сніданки на замовлення, організовують бенкети чисельністю до 150 осіб з наданням вибору страв з різних меню під будь-які смаки, пропонуються усі види виїздного обслуговування: фуршет, бенкет, коктейль, кава-брейк, гриль-барбекю, тощо.  

Для гостей «Гуцульського двору» передбачений паркінг (стоянка для транспорту). Один розрахований для легкових автомобілів, інший - для туристичних автобусів та весільних кортежів.

Ресторан "Гуцульський двір"
На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Перший поверх
№ фортуна

Завітавши у «Фортуну» Ви потрапляєте в атмосферу справжнього корабля, адже наш заклад збудовано у формі велетенського човна з різноманітними палубами, трюмами та морськими каютами. Тож відпочинок у нас – це не лише смачні посиденьки у ресторані, але й захоплива пригода для всієї сім’ї чи компанії.

РЕСТОРАН-КОРАБЕЛЬ «ФОРТУНА»
Додати у вибрані

Trattoria Pizzeria "Сім'я"

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102"
Цокольний поверх
№ 08

Trattoria Pizzeria "Сім'я" - одна із перлин ТВК «Південний». Піцерія з вишуканим дизайном справжніх класичних традиційних італійських піцерій. Легка фонова музика, м'яке освітлення допоможуть Вам повністю поринути в атмосферу. 

Trattoria Pizzeria "Сім'я"
Додати у вибрані

BUON GUSTO

На карті Торгівельна лінія "Володимирська"
Перший поверх
№ 11

"BUON GUSTO" – перший у Львові ресторан, який поєднав у собі смаки одразу 3-ох країн. До Вашої уваги англійська, японська та італійська кухня. Професійний шеф-повар, вишукане меню, високотехнічний інвентар та комфортабельна атмосфера – усе це ви відчуєте, відвідавши ресторан "BUON GUSTO".

BUON GUSTO
Додати у вибрані

Баку

На карті Головна карта

У ресторані Азербайджанської кухні "Баку" Вас чекає затишна атмосфера сходу. Тільки у нас ви можете скуштувати смачної азербайджанської кухні, попити натурального гранатового соку, а для гурманів міцних напоїв можемо запропонувати широкій вибір коньяків витримкою від 5 до 25 років.

Баку
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"