Карта

Ресторани

На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ ГД

Етно-ресторан «Гуцульський двір» пропонує справжній затишок карпатської колиби, українська автентика та страви національної української кухні. Тут можна не лише смачно поїсти, але й відпочити, подивитися на справжніх диких звірів, послухати троїстих музик, влаштувати етновечірку чи VIP party.

Просторі зали, оздоблені у відповідному стилі з використанням натуральних матеріалів, а також колиба, веранда, VIP-зал , альтанки на свіжому повітрі, де може розміститися від 8 до 25 осіб, велика альтанка для святкування бенкетів (до 100 осіб).  

У ресторані "Гуцульський Двір" на території ТВК "Південний" готують сніданки на замовлення, організовують бенкети чисельністю до 150 осіб з наданням вибору страв з різних меню під будь-які смаки, пропонуються усі види виїздного обслуговування: фуршет, бенкет, коктейль, кава-брейк, гриль-барбекю, тощо.  

Для гостей «Гуцульського двору» передбачений паркінг (стоянка для транспорту). Один розрахований для легкових автомобілів, інший - для туристичних автобусів та весільних кортежів.

Ресторан "Гуцульський двір"
На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Перший поверх
№ фортуна

Завітавши у «Фортуну» Ви потрапляєте в атмосферу справжнього корабля, адже наш заклад збудовано у формі велетенського човна з різноманітними палубами, трюмами та морськими каютами. Тож відпочинок у нас – це не лише смачні посиденьки у ресторані, але й захоплива пригода для всієї сім’ї чи компанії.

РЕСТОРАН-КОРАБЕЛЬ «ФОРТУНА»
Додати у вибрані

Trattoria Pizzeria "Сім'я"

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102"
Цокольний поверх
№ 08

Trattoria Pizzeria "Сім'я" - одна із перлин ТВК «Південний». Піцерія з вишуканим дизайном справжніх класичних традиційних італійських піцерій. Легка фонова музика, м'яке освітлення допоможуть Вам повністю поринути в атмосферу. 

Trattoria Pizzeria "Сім'я"
Додати у вибрані

BUON GUSTO

На карті Торгівельна лінія "Володимирська"
Перший поверх
№ 11

"BUON GUSTO" – перший у Львові ресторан, який поєднав у собі смаки одразу 3-ох країн. До Вашої уваги англійська, японська та італійська кухня. Професійний шеф-повар, вишукане меню, високотехнічний інвентар та комфортабельна атмосфера – усе це ви відчуєте, відвідавши ресторан "BUON GUSTO".

BUON GUSTO
Додати у вибрані

Баку

На карті Головна карта

У ресторані Азербайджанської кухні "Баку" Вас чекає затишна атмосфера сходу. Тільки у нас ви можете скуштувати смачної азербайджанської кухні, попити натурального гранатового соку, а для гурманів міцних напоїв можемо запропонувати широкій вибір коньяків витримкою від 5 до 25 років.

Баку