Карта

Туристичні послуги

На карті Перша торгівельна лінія
Перший поверх
№ 5

"Marco Travel" – туристична агенція, яка організовує цікавий відпочинок для всіх, хто хоче отримати від життя тільки найкраще. Ми пропонуємо величезний спектр послуг: організовані та індивідуальні, відпочинкові та екскурсійні тури, а також бронювання готелів та квиточків. Та це ще далеко не повний перелік того , чим ми могли б вам бути корисними.

Туристична Агенція "Marco Travel"
Додати у вибрані

Мер-Ка-Ба

На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 144

Агенція мандрів "Мер-Ка-Ба" надає відмінну можливість отримувати акції та гарячі пропозиції. Для нас Ваш комфорт і зручність стоять на першому місці. Саме тому ми постійно працюємо над новими послугами, щоб зробити підбір і покупку туру максимально зрозумілими і легкими для Вас, які займають мінімум часу і сил. З нами Ваш відпочинок стане незабутнім!

Мер-Ка-Ба
На карті Торгівельна лінія "Виговського,102"
Третій поверх
№ 4

Туристична компанія "Аратта-Тур" пропонує широкий вибір відпочинкових турів по Україні та всьому світу за доступними цінами. Завітайте!

Туристична компанія "Аратта-Тур"
Додати у вибрані

НА КАНІКУЛИ

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102а"
Цокольний поверх
№ 05

Стартувавши на туристичному ринку, туристична фірма "НА КАНІКУЛИ" напрацювала чимало туристичних пропозицій, в яких поєднані дешеві послуги та відмінний сервіс.

НА КАНІКУЛИ
Додати у вибрані

Гермес-Авіа

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102а"
Цокольний поверх
№ 02

Приватне підприємство «Гермес-Авіа»- команда професіоналів-практиків з досвідом роботи в туристичному та авіаційному бізнесі завжди знайде для Вас найоптимальніші варіанти перельотів та відпочинку, що найкраще відповідають Вашим побажанням.

Гермес-Авіа