Карта

Медичні послуги

На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ 5-4

Центр репродукції «Parens-Україна» спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя. Протягом багатьох років, використовуючи найсучасніше обладнання, впровадження новітніх досягнень в медицині, ми пропонуємо всі види лікування допоміжної репродукції: запліднення, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Завітайте!

Медичний центр репродукції "Parens-Україна"
На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 146

"СИМЕТРИКА" - стоматологічна клініка європейського рівня. Ми дбаємо про Ваше здоров'я, у нас обладнана сучасна стерилізаційна в якій стерилізуються усі інструменти за усіма вимогами МОЗ.

Cтоматологічна клініка "СИМЕТРИКА"
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ 5-5

Медичний центр доктора Дробота - прийом невропатолога, гінеколога, педіатра і інших, лікування захворювань хребта, суглобів (Філія центру Євмінова), мануальна терапія, гідроколонотерапія, фізіотерапія, гірудотерапія, масаж та лазерний душ.

Медичний центр доктора Дробота
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ 5-6

Веселка® – перша приватна спеціалізована мережа дитячих поліклінік, покликана допомагати батькам долати всі труднощі, які виникають зі здоров’ям дитини  від моменту народження до її повноліття. 

Мережа дитячих поліклінік Веселка® представляє собою об’єднання лікарів різних спеціальностей, які готові прийти на допомогу дітям у межах однієї клініки якісно, швидко та комфортно: педіатри, ЛОР, УЗД, психолог, логопед, офтальмолог, вузькі профільні спеціалісти. Також діє лабораторна діагностика, вакцинація. Завітайте!

Приватна дитяча поліклініка "Веселка"
На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Виговського,102"
Перший поверх
№ 42

Косметологічна клініка "Ars Prime" - це команда молодих, амбітних та високопрофесійних спеціалістів, що мають достатній досвід як у косметології та озонотерапії, так і у галузі фармації, анестезіології, фізіотерапії та пропонують наступні послуги: професійний догляд за шкірою, авторські методики лікування вугревої хвороби, новітні програми омолодження та безопераційної підтяжки обличчя, лазерна косметологія, корекція форм тіла.

Косметологічна клініка "Ars Prime"
На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Західна"
Перший поверх
№ 5-74

Центр подології "Здорова стопа" - єдиний центр у Львові, в спеціалізацію котрого входять виключно проблеми стопи. Спеціалісти центру займаються лікуванням шкіри (бородавки, мозолі, натоптиші, тріщини,мацерація і т.п.), лікуванням нігтів (врослий, проблемний, потовщений, деформований ніготь), лікуванням діабетичної стопи, проведенням апаратного педикюру.

Центр подології "Здорова стопа"
Додати у вибрані

Стоматологічний кабінет

Стоматологічний кабінет на «Південному» надає увесь спектр стоматологічних послуг за найсучаснішими методиками лікування та реконструкції зубів, застосовуючи безпечні довговічні матеріали нового покоління та використовуючи у роботі інноваційну техніку

Стоматологічний кабінет
Додати у вибрані

Аптека „D.S.”

На карті Перша торгівельна лінія
Перший поверх
№ 23

„D.S.” - перша в Україні аптечна мережа із сертифікованою системою управління якістю, широкий асортимнет лікарських засобів з наданням безкоштовної інформації Аптечної довідки про наявність лікарських засобів в аптеках мережі. Завітайте!

Аптека „D.S.”

У стоматологічному кабінеті "Посмішка янгола" Ви можете отримати висококваліфіковану, безболісну стоматологічну допомогу з гарантією якості за доступними цінами. Команда стоматологічного кабінету — це професіонали високого рівня, щиро віддані справі. Сучасне обладнання та матеріали, поєднані з майстерністю лікарів, дозволяють зробити неможливе можливим.

Стоматологічний кабінет "ПОСМІШКА ЯНГОЛА"
На карті Перша торгівельна лінія
Перший поверх
№ 70

Магазин "Професійне ортопедичне взуття" пропонує виготовлення індивідуальних розвантажуючих устілок-супінаторів, реалізація ортопедичних виробів по догляду за стопою, коректорів постави, корсетно-бандажних виробів та професійного ортопедичного взуття від  Центру стопи "Рікі", Львівського відділення.

Професійне ортопедичне взуття
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"