Карта

Послуги

На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ 5-4

Центр репродукції «Parens-Україна» спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя. Протягом багатьох років, використовуючи найсучасніше обладнання, впровадження новітніх досягнень в медицині, ми пропонуємо всі види лікування допоміжної репродукції: запліднення, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Завітайте!

Медичний центр репродукції "Parens-Україна"
На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Перший поверх
№ 01

Запрошуємо у Веселку, сучасний центр розваг для Ваших дітлахів. Тут Ви можете провести кілька годин разом, залишити діток, старших 6-ти років, під наглядом вихователів-аніматорів чи відсвяткувати дитячі Дні народження, сімейні свята та випускні вечори Ваших дітей. 

Дитячий розважальний центр "Веселка"
Додати у вибрані

Фуджі-експрес

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102а"
Цокольний поверх
№ 04

Магазин “Фуджі-експрес” пропонує: Фотографії на документи; обробку зображень; реставрація старих фотографій; аналоговий друк; друк цифрових фотографій з будь-якого носія; фототовари, ламінування та роздрук, фотосувеніри.

Фуджі-експрес
На карті Головна карта
Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ EXPO

Сайт: http://pivdennij-expo.lviv.ua

«Південний-EXPO» - сучасний виставковий і конференц-центр №1 у Західній Україні, що надає комфортні й ефективні умови для організаторів - 3000м² призначені для проведення різного роду виставок, ярмарок, Fashion-show, концертів та конференцій. Партнер ВЦ "Південний-EXPO" - виставкова компанія "Експо-центр "Метеор".

ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР «ПІВДЕННИЙ-EXPO»
Додати у вибрані

Студія краси Юлії Паламар

На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 148

Студія краси Юлії Паламар - команда молодих майстрів на чолі з творчим наставником Юлією Паламар працюють в новому салоні вул. Щирецька, 36 з 10:00 до 19:00. Вихідний: Сб-Нд. Раді прийняти усіх нових та улюблених давніших клієнтів! Допомагаємо змінити образ, підкреслити природню красу та підняти настрій.

Студія краси Юлії Паламар
На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 146

"СИМЕТРИКА" - стоматологічна клініка європейського рівня. Ми дбаємо про Ваше здоров'я, у нас обладнана сучасна стерилізаційна в якій стерилізуються усі інструменти за усіма вимогами МОЗ.

Cтоматологічна клініка "СИМЕТРИКА"
Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"