Карта

Послуги

Додати у вибрані

Автосалон «РІК АВТО»

На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Перший поверх
№ РА5

Група автосалонів компанії «РІК АВТО» - одна серед найбільших автомобільних дилерів України. Наші автосалони знаходяться в м. Львові та м. Києві. Два автосалони є в м. Львові по вул. Щирецька, 36 - салони нових автомобілів та автомобілі з пробігом). В нашому автосалоні представлені автомобілі різних марок та моделей. Ми здійснюємо свою діяльність протягом майже восьми років і готові надати якісні послуги з продажу нових авто та авто з пробігом.

Автосалон «РІК АВТО»
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ 5-4

Центр репродукції «Parens-Україна» спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя. Протягом багатьох років, використовуючи найсучасніше обладнання, впровадження новітніх досягнень в медицині, ми пропонуємо всі види лікування допоміжної репродукції: запліднення, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Завітайте!

Медичний центр репродукції "Parens-Україна"
На карті Торгівельна лінія "Калинівська"
Перший поверх
№ 01

Запрошуємо у Веселку, сучасний центр розваг для Ваших дітлахів. Тут Ви можете провести кілька годин разом, залишити діток, старших 6-ти років, під наглядом вихователів-аніматорів чи відсвяткувати дитячі Дні народження, сімейні свята та випускні вечори Ваших дітей. 

Дитячий розважальний центр "Веселка"
Додати у вибрані

Фуджі-експрес

На карті Торгівельна лінія "Виговського,102а"
Цокольний поверх
№ 04

Магазин “Фуджі-експрес” пропонує: Фотографії на документи; обробку зображень; реставрація старих фотографій; аналоговий друк; друк цифрових фотографій з будь-якого носія; фототовари, ламінування та роздрук, фотосувеніри.

Фуджі-експрес
На карті Торгівельна лінія "Щирецька,36"
Другий поверх
№ EXPO

Сайт: http://pivdennij-expo.lviv.ua

«Південний-EXPO» - сучасний виставковий і конференц-центр №1 у Західній Україні, що надає комфортні й ефективні умови для організаторів - 3000м² призначені для проведення різного роду виставок, ярмарок, Fashion-show, концертів та конференцій. Партнер ВЦ "Південний-EXPO" - виставкова компанія "Експо-центр "Метеор".

ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР «ПІВДЕННИЙ-EXPO»
Додати у вибрані

Студія краси Юлії Паламар

На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 148

Студія краси Юлії Паламар - команда молодих майстрів на чолі з творчим наставником Юлією Паламар працюють в новому салоні вул. Щирецька, 36 з 10:00 до 19:00. Вихідний: Сб-Нд. Раді прийняти усіх нових та улюблених давніших клієнтів! Допомагаємо змінити образ, підкреслити природню красу та підняти настрій.

Студія краси Юлії Паламар
На карті Перша торгівельна лінія
Другий поверх
№ 146

"СИМЕТРИКА" - стоматологічна клініка європейського рівня. Ми дбаємо про Ваше здоров'я, у нас обладнана сучасна стерилізаційна в якій стерилізуються усі інструменти за усіма вимогами МОЗ.

Cтоматологічна клініка "СИМЕТРИКА"
На карті Перша торгівельна лінія
Перший поверх
№ 5

"Marco Travel" – туристична агенція, яка організовує цікавий відпочинок для всіх, хто хоче отримати від життя тільки найкраще. Ми пропонуємо величезний спектр послуг: організовані та індивідуальні, відпочинкові та екскурсійні тури, а також бронювання готелів та квиточків. Та це ще далеко не повний перелік того , чим ми могли б вам бути корисними.

Туристична Агенція "Marco Travel"