Підбираючи дверну ручку, слід звернути увагу на міцність, довговічність і надійність.

Всі фактори залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена.

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення ручок є:

  • латунь,
  • сталь,
  • цинковий сплав.

Найкомфортнішим для руки матеріалом (не холодним на дотик) фахівцями визнана латунь. Саме ця властивість плюс висока пластичність, а також можливість покрити різним матеріалом робить латунь стала найпопулярнішим матеріалом для дверних ручок.

Латунь являє собою сплав міді (72%) і цинку (25%). Має високі характеристики по міцності і корозостійкості. Також використання латуні грунтується на зовнішній схожості з золотом. Як правило, мідні сплави схильні до окислення в навколишньому середовищі, тому їх покривають лаком для збереження естетичного вигляду.

При експлуатації ручок в кольорі латунь, матова латунь, нікель матовий, бронза - з часом лак, який покриває ручки, може стиратися і латунь залишається не захищеної. При цьому ручки виглядають досить добре. Такі ручки рекомендують використовувати в житлових будинках, квартирах, де немає великого потоку людей.

Також є ручки з покриттям золото, товщиною 24 карата (максимально можлива товщина для покриття дверної фурнітури).

Спеціально для вулиць і дверей з підвищеним ступенем експлуатації розроблено спеціальне покриття - цирконій.

Також, застосовується для виготовлення ручок, високоякісна нержавіюча сталь, яка не потребує додаткового захисному покритті. Нержавіюча сталь служить довгі роки, не окислюючись і не змінює колір, навіть якщо вона встановлена ​​на двері з підвищеним ступенем експлуатації (офіси, магазини), а також в приміщенні з підвищеною вологістю або на вулиці.

Ручки з такими покриттями, як хром, матовий хром за рахунок хорошої адгезії (зчеплення) з латунню, служать набагато довше і їх рекомендують для офісів, комерційних установ, і приміщень з високим ступенем експлуатації, а так само для використання на вулиці.

Зрозуміло, експлуатаційні характеристики дверних ручок дуже важливі, проте не можна забувати і про їх дизайні. Ручки повинні гармонійно поєднуватися як з дверима, так  інтер'єром.

Завітайте та обирайте ручки відомих європейських брендів,  які  будуть милувати Вас протягом багатьох років. 

МАГАЗИН «ЯКІСНІ ЗАМКИ» НА ТВК «ПІВДЕННИЙ»

ТЦ «БУДМАРКЕТ» ТОРГІВЕЛЬНА ЛІНІЯ "ЗАХІДНА" 4 ПЕРШИЙ ПОВЕРХ, №12

Бажаємо вдалого вибору!