Відкрийте для себе вишукану вінілову підлогу, яку створено для прикрашення інтер’єру вашого дому за допомогою природного вигляду і теплих матеріалів. Захисний верхній шар цієї підлоги гарантує, що підлога залишиться такою ж прекрасною, як і в перший день.

Вінілові підлоги складаються з п’яти різних шарів. Це не лише забезпечує водонепроникність підлоги із шумопоглинальними властивостями, але також створює дуже теплу і м’яку поверхню для ходіння. Тим не менш, вінілові підлоги залишаються надзвичайно тонкими, що ідеально підходить для ремонту.

1. Високопродуктивний верхній шар. Цей шар з захищає вашу підлогу від бруду, плям і подряпин, а також спрощує прибирання й догляд за підлогою. Екстраматова глянцева кінцева обробка забезпечує природний вигляд.

2. Вініловий шар із високоякісним надрукованим декором. Високоякісна технологія друку, що використовується для цього шару, надає вашій вініловій підлозі унікальний та автентичний зовнішній вигляд.

3. Міцна і стійка до ударів вінілова основа. Водонепроникна та шумопоглинальна вінілова основа забезпечує комфорт та тривалість використання.

4. Додатковий стабілізуючий шар. Цей шар містить суперщільне скловолокно, що забезпечує додаткову просторову стабільність вінілової підлоги.

5. Високоефективний ударостійкий вініловий підшар. Цей вологостійкий шар забезпечує ідеальну збалансованість поверхні підлоги, що запобігає здуттю або деформації підлоги.

Вінілова підлога має не лише натуральний вигляд, але різноманітні дизайни під будь-який інтер’єр. М’яка й комфортна поверхня робить підлогу задоволенням для ходіння босоніж.

Бажаємо вдалого вибору!