Вибір вікна – це інвестиція на багато років в комфорт і здоров’я ваших близьких. Розповімо Вам про основні  відмінності. А саме: пластикові вікна відрізняються формою і розмірами, кількістю стулок і варіантами їх відкривання, конструкцією склопакетів і видами профілю. Є пластикові вікна з плівками, ексклюзивними видами вітражів, різного типу ламінування та покраски.

Види пластикових вікон за розмірами і кількістю стулок.

Розмір віконного отвору – ось ключовий показник в майбутньої конструкції пластикового вікна. Стулка вікна – своєрідна одиниця виміру. Відповідно вікна бувають одно, двох-, трьох і так далі – стулкові. Ваш індивідуальний варіант буде залежати від технічних параметрів будинку, розміру вікна і особистих побажань.

Види пластикових вікон по конструкції віконного профілю

Профіль безпосередньо впливає на якість вікна, його характеристики, параметри експлуатації і зовнішній вигляд приміщення. Ось чому при виборі вікон слід уважно вивчити питання.

Пластикові вікна часто називають «вікна ПВХ» через основний полімерний матеріал для виробництва профілю – полівінілхлорид. На виході з виробничих ліній можна побачити багатокамерну конструкцію, в яку для надійності вікна монтується металевий армуючий профіль. Кількість і комплектація камер всередині профілю впливають на теплозберігаючі характеристики вікна.

Види пластикових вікон по різновидах склопакетів

Склопакет – це найважливіший елемент віконної конструкції. Він оберігає будинок від різних негараздів: вуличного шуму, агресивних сонячних променів і негоди.

Склопакет – це конструкція з декількох листів скла, скріплених між собою. Скло знаходиться на певній відстані одне від одного, ця відстань визначається шириною дистанційної рамки. Відстані між листами також називаються камерами. Відповідно є однокамерні і двокамерні склопакети. Дистанційна рамка всередині наповнюється сорбентом силікагелем, що оберігає внутрішню поверхню скла від вологи і запотівання при будь-яких температурах зовні.

Також склопакети комплектуються спеціальними енергоефективним I – склом і наповнюються всередині інертним газом – аргоном. I – скло має спеціальне напилення, яке відображає теплові хвилі. Таким чином взимку тепле повітря відбиваючись, залишається всередині приміщення. Існує також мультифункціональне скло Solar, його основними функціями є не тільки зберігання тепла в середині приміщення зимою, але і недопускання надмірної спеки влітку.

На окрему увагу заслуговують склопакети з триплексом. Вони мають зовсім інший рівень споживчих характеристик, так як триплекс – особливий вид міцного скла, який до цього використовувався в автомобільній та авіа – промисловості.

Триплекс – скло з підвищеною міцністю. Сьогодні з його допомогою захищають вітрини, склять транспорт, а також використовують у виробництві вікон.

По суті триплекс – це листове скло. Коротко процес його виробництва можна уявити, як з’єднання між собою декількох листів скла за допомогою спеціальної полімерної плівки. Відповідно, чим більше таких шарів, тим міцніше скло. Головна перевага склопакетів з триплексу – стійкість до ударів різними предметами. При дуже сильному ударі скло просто перетвориться в павутинку, але не розсиплеться. Будь-які необережні пригоди членів сім’ї і будь-які плани зловмисників, пов’язані з вікнами, вам не страшні.

Ще одна з корисних якостей склопакета з триплекс – високий рівень шумозахисту (до 38 дб). Всі сторонні звуки залишаться на вулиці, а вдома завжди буде приємна тиха атмосфера.

Види вікон по геометричній формі

Прямокутні і квадратні вікна – це класика, до якої ми всі давно звикли. На сучасному етапі розвитку віконної індустрії будь-яка форма вікон доступна до замовлення і виконання, потрібно тільки знайти хорошого виробника. Геометричні форми з наявністю кутів більш прості у виконанні, а ось для арочних, круглих а також конструкцій із зворотним згином профілю потрібне спеціальне обладнання.

Ексклюзивні і нестандартні форми вікон прикрасять будь який будинок і зовні, і зсередини. Звичайні архітектурні форми казково перетворюються за допомогою вікон, підвищується загальний естетичний рівень будови.

Види пластикових вікон за варіантами декорування

Декорування  вікна – прекрасний спосіб підвищити його естетичну цінність. Досить часто в інтер’єрах хочеться уникнути класичного білого кольору профілю, а обрати гармонійний відтінок. В сучасних заводських умовах можливе виробництво віконного профілю практично будь якого кольору, тут вам на допомогу прийде лінійка RAL.

Окрім покраски популярністю користується ламінування віконного профілю. Ламінування навіть можна назвати більш витонченим способом декору. Текстура спеціальної плівки-покриття, як правило, імітує цінні породи дерева, що виглядає дуже благородно.

Декорування вікон – це не тільки робота з профілем, а й широкі можливості прикраси самого скла. Вітраж – цікаве індивідуальне рішення, яке стане родзинкою інтер’єру.

При виборі пластикових вікон слід орієнтуватися на технічні характеристики, та консультуватися з професіоналами галузі, які відповідають за свій продукт багаторічною гарантією. 

Компанія Viknar’off™ - майстер віконної справи

VIKNAROFF.COM 


 

МАГАЗИН «VIKNAR’OFF» НА ТВК «ПІВДЕННИЙ»

ТЦ «БУДМАРКЕТ» ТОРГІВЕЛЬНА ЛІНІЯ "ЗАХІДНА" 4, ПЕРШИЙ ПОВЕРХ, №33

Бажаємо вдалого вибору!