Меблі для ванної кімнати слід вибирати обдумано та уважно.

Це відповідальне та непросте придбання. Адже це приміщення ванної кімнати відрізняється специфічним «мікрокліматом»: підвищена вологість, перепади температури та інші явища, які згубно впливають на меблі. Отже, тумби для ванної кімнати та інші мебельні предмети повинні володіти певними характеристиками, що забезпечать їм якісну та довготривалу службу.

Крім цього, ванна кімната – це місце, з якого починається кожен наш день.

Тому дуже важливо, щоб відвідуючи цю кімнату, ми заряджалися лише позитивними емоціями. А головні складові цього – комфорт, затишок і, звичайно ж, гарні, функціональні та обов’язково якісні меблі.

В першу чергу слід відштовхуватись від своїх уподобань (у стилі, кольорі меблів).

Вибір кольору так само залежить від габаритів приміщення: якщо кімната малогабаритна – бажано обирати світлі відтінки (вони візуально збільшать простір), а якщо площа приміщення велика – тоді можна сміливо обирати будь-яку колірну гаму (не бійтеся експериментувати та обирати яскраві кольори). Але найкращим рішенням буде, звичайно ж, вибір меблів в єдиному стилі та в одній колірній гаммі з іншими приміщеннями у вашому домі. Розміри меблів повинні відповідати площі вашої ванної кімнати (слід попередньо виміряти приміщення). Відстань між унітазом і раковиною має становити не менш ніж 70 см. Навіть якщо ви маєте досить велику площу, все одно не варто займати весь простір меблями. Ванна кімната повинна бути просторою, зручною, затишною.

Дуже важливу роль у виборі меблів для ванної кімнати відіграє матеріал, з якого вона виготовляється.

Меблі повинні бути міцними, функціональними, та, звичайно ж – гарними. Тумби та шафи обов’язково повинні бути вологостійкими. Фасади зобов’язані витримувати постійні зміни температури, вологість, хімічний вплив (миючі засоби).

Меблі торгової марки «Аква Родос» не тільки гарні, але і міцні, функціональні та вологостійкі.


 МАГАЗИН «ДОРОГЕ - ДЕШЕВО» НА ТВК «ПІВДЕННИЙ»

ТЦ «БУДМАРКЕТ» ТОРГІВЕЛЬНА ЛІНІЯ "ЗАХІДНА" 4, ПЕРШИЙ ПОВЕРХ, №51

Бажаємо вдалого вибору!