image

Найкращі магазини «Південного» відзначені фірмовим Знаком якості

imageНайкращі магазини Торгово-виробничого комплексу «Південний» відтепер відзначені спеціальними Знаками якості, які допомагатимуть клієнтам комплексу обрати для покупок саме ті магазини, де продаються найякісніші товари за помірними цінами.

Визначення магазинів, які отримали Знак якості, відбувалося за допомогою Львівського незалежного центру експертиз, експерти якого упродовж останніх двох місяців здійснювали моніторинг товарів та послуг на «Південному». Відтак велика кількість магазинів були відзначені експертами як «магазини хорошої якості продукції», а п’ятдесят шість з них визнані магазинами з відмінною якістю продукції. Саме ці магазини і отримали Знаки якості та розмістили їх на своїх фасадах. Окрім цього, інформація про найкращі магазини комплексу також розміщена як на сайті, так і на картах-схемах «Південного».

Адміністрація Торгово-виробничого комплексу «Південний» вітає підприємців та дякує їм за відмінну якість товарів.

Ось деякі з них:

image image image 

image image image

Паралельно із цим адміністрація доводить до відома підрприємців, що з 15 травня буде введено в дію "Положення про Знак якості на ТВК "Південному", яке буде регламентувати порядок подячі заявок від підприємців та їх розгляд комісією ТВК.

image