Фільтр для будинку

Компактний фільтр Ecosoft - це чиста вода в квартирі, будинку або на дачі.

Вода з крана - не варіант. І водопровідну, і воду зі свердловини необхідно очищати. Деякі «проблеми» води видно неозброєним оком, все інші покаже хімічний аналіз. Але є рішення компактний фільтр Ecosoft.

З фільтром Ecosoft вода у вашому будинку буде чистою і прозорою, м'якою, без заліза, без запахів (хлору і сірководню)

Фільтр Ecosoft для всього будинку покращить якість Вашого життя:

  • волосся і шкіра будуть здоровими;
  • сантехніка буде ідеально чистою, без розводів;
  • пральна і посудомийна машини, бойлер і котел прослужать вам довше і будуть працювати краще;
  • білизна не буде «запиратися»;
  • зменшиться витрата електроенергії (до 30%) і миючих засобів (до 40%).

 

Ecosoft — провідний український виробник обладнання для очищення води. 

Пристрій і робота фільтра 

Всі компоненти фільтра змонтовані в єдиному блоці, що складається з корпусу і керуючого клапана. Елементи дренажно-розподільчої системи закриті зручною кришкою. Усередині корпусу розташований балон з фільтрує завантаженням, а також окремі ємності для зберігання таблетованій солі і приготування розчину для промивання. У верхній частині фільтру розміщений керуючий контролер, який представляє собою електромеханічний клапан з ЖК-дисплеєм. 

Технологія комплексної очистки води в одній установці можлива завдяки використанню багатокомпонентної суміші Ecomix. Це власна розробка компанії Ecosoft. Суміш складається з різних компонентів, кожен з яких призначений для утримання або нейтралізації певних різновидів домішок. 

В процесі фільтрації вода пропускається через шар фільтруючого завантаження. Суміш Ecomix накопичує частки забруднень, які будуть видалені при регенерації. Робота фільтра повністю автоматизована. Вам потрібно тільки своєчасно додавати таблетовану сіль.

Регенерація

Термін служби становить 7-10 років за умови належної експлуатації. Це можливо завдяки здатності матеріалу Ecomix до регенерації. Відновлення робочих якостей матеріалу здійснюється шляхом його промивання розчином таблетованій солі. Як і очищення води, процес регенерації фільтруючого завантаження здійснюється автоматично. 

Керуюча автоматика

Для управління роботою фільтра використовується електромеханічний клапан CE (Clack-Ecosoft). Він має цілий перелік переваг перед більш старими моделями керуючих клапанів. Серед достоїнств контролера - мультимовне меню, незалежна пам'ять і багаторядковий РК-дисплей з функцією нічного підсвічування.

Для кого підійде краще?

Фільтр Ecosoft FК 1035-Cab-CE призначений для очищення води від сполук заліза, марганцю, солей жорсткості і органічних домішок. Має сучасний компактний дизайн і підходить для квартири з 2 санвузлами, в якій проживає від 3 до 4 осіб. Завдяки надкомпактної конструкції фільтр ідеально підійде для невеликих за площею будинків і міських квартир.


  

Спеціалізований магазин «Феко» на ТВК «Південний»,

ТЦ «Будмаркет» Торгівельна лінія "Західна" Перший поверх № 4-42


 

БАЖАЄМО ВДАЛОГО ВИБОРУ!