День підприємця України

 

Професійне свято "День підприємця" - відзначають у першу неділю вересня відповідно до Указу Президента України. Мета свята — підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії. 3 вересня — це День підприємця України в 2017 році. В цілому ж, це свято відзначають у першу неділю вересня. День підприємця України був встановлений президентським указ 5 жовтня 1998 року.

 

«У світі бізнесу існує два види прибутку: готівка та досвід, в першу чергу отримaйте досвід, а готівка прийде пізніше»

— Гарольд Генiн

 

Правом ведення підприємницької діяльності в Україні має кожен громадянин. Це закріплено нормами Конституції країни. Крім того, роботу підприємців України регламентують кілька законів. Це, зокрема, закон «Про підприємництво», закон «Про підприємства», закон «Про господарські товариства». Вони визначають головні правові та економічні правила здійснення підприємницької діяльності.

*  *  * 

Шановні підприємці!

У день вашого професійного свята прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаємо вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів та послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!