Карта

Події

Провідні українські фабрики-виробники одягу та дизайнерів одягу зібрав Львів на І спеціалізованій гуртовій виставці моди GalychynaFashionExpo.

Шановні архітектори, проектувальники, девелопери та будівельники! Австрійський концерн Wienerberger, світовий лідер у виробництві цегли, керамічних блоків та черепиці, запрошує вас  в середу 26.07.2017 на безкоштовний практичний семінар на тему: “Комплексні керамічні рішення від Wienerberger”

9 линня,  неділя, 13 година вчимося пекти МАКАРОНСИ. Вартість мастер-класу - 200 гривень. Тривалість до двох годин. Кожний учасник мк самостійно приготує цей французький десерт.

Буде цікаво! Завітайте!

ВЦ «Південний ЕХРО» та "Galychyna Shoes Expo" запрошують на спеціалізовану гуртову виставку взуття, шкіри та аксесуарів, що відбудеться 27-30 червня. Завітайте!

R0boCamp Conference - масштабна подія для справжніх поціновувачів інноваційних технологій відбудеться 17 червня 2017р, у Львові, та збере понад 300-а учасників з всієї України.

Як дізнатися всі beauty-тренди та новинки сезону за 3 дні? Ми знаємо! Та чекаємо Вас на Фестивалі 7-9 червня !

Адже фестиваль "Дзеркало моди - Львів-2017" по-справжньому здивує і ще раз підтвердить своє звання серйозного спеціалізованого професійно спрямованого заходу, а також ідеального місця для створення стилю, для пошуку кращих фахівців і косметики.

Ви поринете в вируючий світ справжній краси! Завітайте!

"Деревообробка" - 20-а міжнародна спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості, яка є місцем концентрації основних лідерів ринку і яка уже давно стала знаковою подією у галузі, відвідати яку спішать фахівці з усіх куточків України, а останніми роками – й з-за її меж, відбудеться з 30 травня по 2 червня 2017 року у приміщенні ВЦ "Південний-EXPO"! Завітайте!

НайІнстаграмніша подія цього літа! Вперше в Західній Україні, 3-4 червня, більше 200 інстаграмерів зберуться під одним дахом, щоб навчатись, спілкуватись, ділитись досвідом та, звісно ж, фотографувати!

7 ТОПових блогерів поділяться фішками, практичними навиками та своїм досвідом просування в Інстаграмі. 

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: виклики постіндустріальної економіки» з нагоди 200-річчя Університету, яка відбудеться 18–19 травня 2017 року.

З 26 квітня по 2 травня у ВЦ “Південний-EXPO”, м. Львів, вул. Щирецька, 36, відбудеться IX міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова“ – 2017. Головний суддя змагань суддя національної категорії Ігор Майовка (м.Львів).

Турнір відбуватиметься як серед юнаків та дівчат, так серед дорослих і ветеранів.