Карта

Події

ВЦ «Південний ЕХРО» та "Galychyna Shoes Expo" запрошують на спеціалізовану гуртову виставку взуття, шкіри та аксесуарів, що відбудеться 27-30 червня. Завітайте!

R0boCamp Conference - масштабна подія для справжніх поціновувачів інноваційних технологій відбудеться 17 червня 2017р, у Львові, та збере понад 300-а учасників з всієї України.

Як дізнатися всі beauty-тренди та новинки сезону за 3 дні? Ми знаємо! Та чекаємо Вас на Фестивалі 7-9 червня !

Адже фестиваль "Дзеркало моди - Львів-2017" по-справжньому здивує і ще раз підтвердить своє звання серйозного спеціалізованого професійно спрямованого заходу, а також ідеального місця для створення стилю, для пошуку кращих фахівців і косметики.

Ви поринете в вируючий світ справжній краси! Завітайте!

"Деревообробка" - 20-а міжнародна спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості, яка є місцем концентрації основних лідерів ринку і яка уже давно стала знаковою подією у галузі, відвідати яку спішать фахівці з усіх куточків України, а останніми роками – й з-за її меж, відбудеться з 30 травня по 2 червня 2017 року у приміщенні ВЦ "Південний-EXPO"! Завітайте!

НайІнстаграмніша подія цього літа! Вперше в Західній Україні, 3-4 червня, більше 200 інстаграмерів зберуться під одним дахом, щоб навчатись, спілкуватись, ділитись досвідом та, звісно ж, фотографувати!

7 ТОПових блогерів поділяться фішками, практичними навиками та своїм досвідом просування в Інстаграмі. 

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: виклики постіндустріальної економіки» з нагоди 200-річчя Університету, яка відбудеться 18–19 травня 2017 року.

З 26 квітня по 2 травня у ВЦ “Південний-EXPO”, м. Львів, вул. Щирецька, 36, відбудеться IX міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова“ – 2017. Головний суддя змагань суддя національної категорії Ігор Майовка (м.Львів).

Турнір відбуватиметься як серед юнаків та дівчат, так серед дорослих і ветеранів.

Запрошуємо на фестиваль дитячої творчості “Золота бджілка”

29 квітня о 14.00 у конференц- залі “Південний-EXPO” відбудеться фестиваль дитячої творчості “Золота бджілка”. Запрошуються діти віком від 5 до 14 років. Запис триває до 5 квітня. Напрямки: хореографія, вокал, дизайн, кулінарія.

До проведення дитячого фестивалю долучається мережа дитячих супермаркетів “Limpopo” та школа англійської мови “Helen Deron”.

Найбільша будівельна подія Західного регіону запрошує всіх 21 – 24 березня 2017 року у нове приміщення – сучасний виставковий центр «Південний-ЕКСПО», за адресою: м.Львів, вул.Щирецька, 36.

Форум поєднує три події: XXXV Міжнародну виставку “БудЕКСПО-весна – 2017” та XII Спеціалізована виставка “Вікна.Двері.Дах” та II Спеціальну експозицію «Ярмарок новобудов».

Lviv Wedding Festival 2017 – подія, що об'єднує понад 100 учасників – кращих професіоналів весільної індустрії та провідних компаній Львова. Це подія, яку вже традиційно кожного року відвідують декілька тисяч львів’ян та гостей міста. 

СБ 4 БЕР 2017 10:00 - НД 5 БЕР 2017 17:00