Карта

Події

Студія "RoboCAMP" проводить набір у групи на курс "Підготовка до школи"! Заняття проводяться двічі на тиждень по 2 години (у середу та п'ятницю о 10.00 год. та 13.00 год.).

ВЦ «Південний ЕХРО» та "Galychyna Shoes Expo" запрошують на спеціалізовану гуртову виставку взуття, шкіри та аксесуарів, що відбудеться 12-15 вересня. Завітайте!

Вже зовсім скоро 7 вересня  не пропустіть можливості відвідати найграндіознішу шинну подію року "ForumWheels"

На Вас чекає: виставка найвідоміших шинних брендів, презентації зимових новинок, нові цікаві знайомства, налагодження контактів, а також безліч розіграшів та конкурсів!

Провідні українські фабрики-виробники одягу та дизайнерів одягу зібрав Львів на І спеціалізованій гуртовій виставці моди GalychynaFashionExpo.

Шановні архітектори, проектувальники, девелопери та будівельники! Австрійський концерн Wienerberger, світовий лідер у виробництві цегли, керамічних блоків та черепиці, запрошує вас  в середу 26.07.2017 на безкоштовний практичний семінар на тему: “Комплексні керамічні рішення від Wienerberger”

9 линня,  неділя, 13 година вчимося пекти МАКАРОНСИ. Вартість мастер-класу - 200 гривень. Тривалість до двох годин. Кожний учасник мк самостійно приготує цей французький десерт.

Буде цікаво! Завітайте!

R0boCamp Conference - масштабна подія для справжніх поціновувачів інноваційних технологій відбудеться 17 червня 2017р, у Львові, та збере понад 300-а учасників з всієї України.

Як дізнатися всі beauty-тренди та новинки сезону за 3 дні? Ми знаємо! Та чекаємо Вас на Фестивалі 7-9 червня !

Адже фестиваль "Дзеркало моди - Львів-2017" по-справжньому здивує і ще раз підтвердить своє звання серйозного спеціалізованого професійно спрямованого заходу, а також ідеального місця для створення стилю, для пошуку кращих фахівців і косметики.

Ви поринете в вируючий світ справжній краси! Завітайте!

"Деревообробка" - 20-а міжнародна спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості, яка є місцем концентрації основних лідерів ринку і яка уже давно стала знаковою подією у галузі, відвідати яку спішать фахівці з усіх куточків України, а останніми роками – й з-за її меж, відбудеться з 30 травня по 2 червня 2017 року у приміщенні ВЦ "Південний-EXPO"! Завітайте!

НайІнстаграмніша подія цього літа! Вперше в Західній Україні, 3-4 червня, більше 200 інстаграмерів зберуться під одним дахом, щоб навчатись, спілкуватись, ділитись досвідом та, звісно ж, фотографувати!

7 ТОПових блогерів поділяться фішками, практичними навиками та своїм досвідом просування в Інстаграмі.