Карта

Новини

ТВК  "Південний" отримав нагороду Національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі 2016» та став переможцем у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

Не знаєте куди відвести дитину і чим корисним зайняти у вихідні. Приходьте до нас у ДШК "Ложка".

У ці вихідні одразу ДВА МАЙСТЕР-КЛАСИ!;

Професійне свято "День підприємця" - відзначають у першу неділю вересня відповідно до Указу Президента України. Мета свята — підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії...

24 серпня — це День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу. Поступово країна стала частиною європейської спільноти й рівноправним членом міжнародних організацій.

СВЯТКОВА АКЦІЯ  з 24 серпня до 1 вересня!!! Розіграш Подарунків!!!

Горять! Горять! Знижечкииии !!!!!!!!!!!!!

Південний вітає з Днем Незалежності  України та дарує святкові знижки на дитячі товари:

-20% на шкільну форму, взуття, спортивний та повсякденний одяг нових колекцій,а на минулорічні – знижки до 50%!!!

"Home-Club" – це спеціалізованный клуб для прихільників настільного тенісу. Для Вашої зручності працюють три професійні столи Tibhar, професійний робот-тренажер та тренер (майстер спорту з настільного тенісу). Зал оснащенний професійним покриттям "Терафлекс". 

Довгоочікуваний НАБІР в дитячу секцію!!!
Встигни записатися! 
Кількість місць обмежена!

ТВК Південний, вул.Щирецька 36
СК "Грація" 2й пов. 

29 липня 2017 року у Львові на площі Св.Юра біля пам’ятника Андрею Шептицькому відбулися урочистості з нагоди 152 річниці з дня народження Андрея Шептицького. До програми свята входив і дитячий командний шаховий бліц турнір, який відбувся в бібліотеці Львівської Політехніки...

У 2017 році 30 липня — це День працівників торгівлі. Свято встановлено Указом Президента № 427/95 від 5 червня 1995 року. Сьогодні вітаємо усіх працівників, чиї спеціальності безпосередньо пов'язані зі сферою торгівлі та ресторанного господарства. 

Завдяки математичній дисципліні, а саме "Теорії Ймовірності", багато хто з Вас напевно чули, що саме завдяки їй відомо безліч цікавих та естетично гарних способів зав’язування шнурків.

Пропонуємо розглянути 7 основних способів ..  

Ми вдячні Вісм учасникам за прагнення перемогти та позитивні відгуки про ТВК "Південний". Ви, дорогі відвідувачі, даєте нам натхнення до творчої праці, позитивних змін та розвитку.
 
Оголошуємо список щасливчиків, які отримують сертифікати зі знижкою -50% на будь-яку обрану пару взуття у "Центрі взуття", Друга торгівельна лінія, I поверх