Карта

Новини

Пропонуємо роботу для чоловіків та жінок різного віку...

Чемпіонат України з боксу серед дорослих, Львів 2017. На призи Андрія Котельника.

На території ТВК "Південний" 2-го листопада 17 шеф-кухарів встановили національний рекорд України із приготування кулешу.

У зв'язку з переходом України на "зимовий час" ТВК "Південний" з 31 жовтня працюватиме до 19 години.

Запрошуємо всіх бажаючих на ІV фестиваль лемківської та духовної пісні "КЕРМЕШ НА ПОКРОВУ", який відбудеться 15 жовтня 2017 року о 14.00 (святковий молебень розпочнеться о 13.30 біля церкви) на території Храму Покрови Пресвятої Богородиці (Щирецька 36). Завітайте!

Кермеш по-лемківськи означає – празник. Захід проводиться для розвитку духовної пісні та вивчення лемківської культурної спадщини.

               ФОТОЗВІТ            

  • Знижка від 20% на нові колекції одягу, взуття, шкіргалантереї, постіль,штори, дитячі тов...
  • Знижка на колекції одягу та взуття попередніх сезонів від 30% до 50%..
  • Знижка до 70% на окремі акційні один...
  • Додаткова знижка 10% - на акційний товар...

Графік роботи - з 10.00 до 22.00 (останнього клієнта).

ТВК  "Південний" отримав нагороду Національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі 2016» та став переможцем у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

Не знаєте куди відвести дитину і чим корисним зайняти у вихідні. Приходьте до нас у ДШК "Ложка".

У ці вихідні одразу ДВА МАЙСТЕР-КЛАСИ!;

Професійне свято "День підприємця" - відзначають у першу неділю вересня відповідно до Указу Президента України. Мета свята — підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії...

24 серпня — це День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу. Поступово країна стала частиною європейської спільноти й рівноправним членом міжнародних організацій.