Карта

Новини

Незабаром День народження дитини, а вашому майже дорослому чаду обридли стандартні розважальні центри/батути/іграшки. Час святкувати по-підлітковому.

Lazer Park на "Південному" - найкраще рішення для святкування Дня народження дітей, віком від 10 років.

8 липня на центральній "Європейській площі" Південного пройде фестиваль народної творчості "Купальська квітка".

Запрошуємо талановитих дітей взяти участь у цьому фестивалі української пісні та танцю. Анкети приймаються до 1 липня. 

Запрошуємо усіх любителів в'язання долучитися до святкування "Світового дня в'язання на публіці" разом з Аґрафкою! Це найбільша в’язальна подія світового масштабу. У Львові ця подія відбудеться на центральній площі ТВК "Південний" (м. Львів) 10 червня 2017р. о 12.00год за підтримки рукодільного магазину "Аґрафка".

В Суботу працюємо в звичайному режимі, а Неділя, 04 червня, ВИХІДНИЙ. Понеділок, 05 червня, як завжди - ВИХІДНИЙ.

ТВК Південний" вітає Всіх з святом Трійці! Нехай Дух Святий дарує любов і щасливу долю для всієї України!!!

Якщо сьогодні (1 червня) природа подарувала теплий сонячний день, то стає радісно подвійно - тому що в перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей (International Children's Day)...

25 травня, на сороковий день після Великодня, християни cхідної традиції відзначають одне з головних церковних свят – Вознесіння Господнє, саме свято Вознесіння припадає на четвер шостого тижня після Великодня.

Літні канікули... Не знаєте, куди віддати дитину, щоб відірвати її від телевізора? Активне літо з "Південним"!

З 1 червня до 31 серпня - літні табори для львівських школярів. Плавання у басейні, розваги у дитячому центрі "Веселка", спорт і танці у спорткомплексі "Грація", "Олімпік" і школі боксу ім. А. Котельника, пізнання природи у зооцентрі, творчий розвиток з навчальним комплексом "Дивосвіт".

Повноцінне трьохразове харчування та бездоганний догляд за дітьми.

Міжнародний день сім'ї (International Day of Families), що відзначається щорічно 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня ставить на меті звернути увагу громадськості країн на численні проблеми сім'ї...

Щорічно у другу неділю травня (цього року це 14 травня) в багатьох європейських країнах, США, Канаді, Китаї та Японії відзначається одне з найсвітліших і добрих свят - День матері (Mother's Day)...

Дітки, що живуть біля зони АТО, звикли до звуків війни. А як приємно забути про неї хоч на трохи і повести час так, наче війни нема. 

У неділю ТВК "Південний" приймав у себе 20 дітей із прикордонних територій Луганської області.