Опалення квартири, заміського будинку, альтернативні можливості

Опалення відіграє важливу роль в будинку. Вибір дуже великий, як підібрати надійне, ефективне і високоякісне опалювальне обладнання. Легко і швидко вирішити будь-яке завдання, пов'язане з опаленням квартири або будинку. 

  • газові настінні котли;
  • газові підлогові котли;
  • твердопаливні котли;
  • електричні котли. 

Сьогодні ринок обладнання пропонує нашій увазі великий асортимент своєї продукції. У зв'язку з цим споживач має можливість вибрати варіанти опалення, які відповідають вимогам. На сьогоднішній день існує безліч видів систем опалення, які мають високу ефективність.

Опалення міської квартири 

Опалення міської квартири і заміського будинку мають суттєві відмінності. Незважаючи, на схожий принцип дії цих опалювальних систем, їх відмінності не дозволяють порівнювати їх один з одним. Давайте детально розглянемо обладнання для міської квартири. Чи можна вдосконалити існуюче вже в квартирі опалення? На жаль, жителі міських квартир, без отримання додаткових дозволів, можна провести тільки заміну радіаторів опалення.

В серці системи опалення лежить принцип природної циркуляції теплоносія по трубопровідній мережі. Це пов'язано з тим, що в централізованому опаленні неможливо встановити особливе обладнання, яке дозволяє поліпшити ефективність роботи всієї системи опалення, якщо воно не передбачене на етапі створення системи опалення. Саме тому муніципальні системи поступаються за своїми можливостями автономним системам.

Опалення заміського будинку 

Для того, опалення заміського будинку або дачі, необхідно встановити автономну систему. Щоб вирішити це завдання необхідно скористатися спеціальним опалювальним устаткуванням, вибір якого здійснюється від необхідних для вирішення завдань. І в зв'язку з цим власники приватних будинків, котеджів і дач мають куди більше можливостей, в порівнянні з власниками міських квартир. 

Опалення та його значення

Опалення являє собою основну комунікаційну систему, без якої неможливо. Відсутність системи опалення в квартирі, котеджі, заміському будинку або на дачі істотно ускладнить Ваше проживання. Саме тому слід ставитися до системи опалення з великою  увагою.

Від чого якісно залежить опалення 

Основним фактором є якість системи, яка безпосередньо залежить від того, яке обладнання буде використовуватися для опалення. Тому вибираючи елементи опалення необхідно розраховувати на тривалу ефективну роботу системи.

Опалення (альтернативні можливості) 

Зараз існують альтернативні джерела з наступними можливостями:

  • Опалення дровами , дерев'яними палетами, чорним і бурим вугіллям, торфом. Перевагою палива такого типу є відносно невисока вартість. Але таке опалення вимагає наявність приміщення для зберігання палива.
  • Опалення соломою, травою, біогазом , такий вид палива практично безкоштовний, але сировинна обмежена, оскільки  відсутнє виробництво для масового користування.
  • Опалення одержуваної за рахунок енергії сонця і вітру. Цей вид на даний час дорогий, але в довгостроковій перспективі дуже актуальний і найголовніше - екологічний.
  • Опалення електроенергією - перевагою є екологічна чистота і простота автоматизації процесу. Опалення електрикою дає можливості економічного і раціонального управління режимами роботи.
  • Опалення тепловими електричними насосами , перевагою такого опалення є можливість кондиціонування і обігріву одним пристроєм, екологічну безпеку, простоту обслуговування.  Недоліком такого опалення є висока вартість початкового капіталовкладення.

МАГАЗИН «SANPID» НА ТВК «ПІВДЕННИЙ»

ТЦ «БУДМАРКЕТ» ТОРГІВЕЛЬНА ЛІНІЯ "ЗАХІДНА" ПЕРШИЙ ПОВЕРХ, №26


 sanpid.com.ua


Бажаємо вдалого вибору!