ШАХОВИЙ Турнір пам’яті А. Шептицького

 
29 липня 2017 року у Львові на площі Св.Юра біля пам’ятника Андрею Шептицькому відбулися урочистості з нагоди 152 річниці з дня народження Андрея Шептицького. До програми свята входив і дитячий командний шаховий бліц турнір, який відбувся в бібліотеці Львівської Політехніки.
В турнірі, який проходив за коловою системою з контролем часу 5.00 + 3 сек за кожен зроблений хід, прийняли участь десять команд з Трускавця, Самбора, Жовкви, Рави-Руської, Пасік-Зубрицьких, Городка та три команди з міста Лева. До складу команд входило 3 хлопчики + одна дівчинка.
    
В турнірі перемогла команда ДЮСШ «Дебют»- тренер А.Ромашов ( 9 перемог у 9 поєдинках та 29 командних очок). Друге місце здобула команда Трускавця- тренер В.Петранівський ( 6 перемог, 2 нічиї та 1 поразка). На третьому місці Городок – тренер В.Мелешко ( 5 перемог, 3 нічиї та 1 поразка). Городківчани з вини шахових фунціонерів, організаторів шахового турніру виступали без одного гравця.
Нагорододи отримали всі учасники змагань від Громадської Ради «Святий Юр» та Благодійного Фонду «Святий Юр».
 
Микола МАТВІЄНКО

 Довідка:

 

ШАХИ для ДОШКІЛЬНЯТ і ПЕРШОКЛАСНИКІВ. Батьки, подбайте про всесторонній розвиток Вашої дитини! Готуємо чемпіонів, майбутню еліту України!
 
Шаховий клуб "Південний" запрошує Ваших дітей до світу уважних, розумних та винахідливих. Тренери шахового клубу проводять заняття у вівторок, четвер та суботу з 18 до 20 години. Вартість тренувань: 350 грн\міс.
 
Тренер – почесний працівник фізичної культури і спорту України Микола МАТВІЄНКО, наставник міжнародних гросмейстерів Володимира Ветошка та Віти Чулівської.
 
Локація: м. Львів, вул. Щирецька, 36. ТВК "Південний"
Торгівельна лінія "Калинівська", ІІІ поверх, № 4/2
Телефони для довідок: (098)725-30-44; (093)747-26-98

 


ПОВНИЙ ФОТО-ЗВІТ ДОСТУПНИЙ В НАШІЙ СОЦ. МЕРЕЖІ