HoReCaSHOW Lviv – найбільша на теренах України виставка гостинності, яка фокусується на готельно-ресторанний бізнес. Ми поєднуємо на одному майданчику не тільки виставку провідних компаній але й конференції, лекції та круглі столи від провідних рестораторів та готельєрів; зони майстер-класів від найкращих кухарів, барменів, барист, міксологів та кондитерів; оновлена локація для фуд-журналістів та HR, і звісно, родзинкою нашого фестивалю стане міжнародний командний конкурс «Rational Chef Competition» та конкурс з піци «Pizza Fest 2018». Ми зробили фестиваль доступним заходом щоб всі охочі могли отримати знання, де більше 100 спікерів з усієї України будуть ділитися досвідом.

В рамках виставки проходитимуть: дискусії, круглі столи, презентації, майстер-класи на різні тематики та з актуальних питань індустрії. Ви отримаєте змогу відшукати ефективні бізнес-рішення та нових партнерів для подальшої співпраці, та значно підвищити власний професійний рівень. Ми очікуємо на HoReCaSHOW Lviv відвідає понад 7000 чоловік!

Бізнес, як гра в шахи, відвідавши HoReCaSHOW Lviv, в ендшпілі, ви будете мати перевагу перед вашими опонентами. Адже ми позиціонуємо HoReCaSHOW Lviv, як подію, де можна отримати достатньо інформації, для того щоб уникнути провалів, отримати знання, дізнатися актуальні новини в ресторанному та готельному бізнесі і поспілкуватися з гросмейстерами, які вже мають досвід і підкажуть як побудувати стратегію вашого бізнесу так, щоб уникнути поразки.

Не важливо чи ви власник бізнесу, чи ви чи бармен, чи навіть просто ентузіаст який так само як і ми любить сферу HoReCa, з 7-9 листопада кожен знайде для себе щось корисне та потрібне.

Заінтриговані? Тоді виділіть в своєму календарі 7-9 листопада 2018 року, як обов’язкові дати для відвідування Львова. Буде смачно, ароматно і цікаво. Слідкуйте за нашими соціальними мережами і ви точно не пропустите ні однієї новини.

Дозвольте вас здивувати!

Не зволікайте, квитки завжди можна придбати тут.