Карта

Що відбувається

За один день, неможливо змінити життя, проте можна знайти спосіб мислення, який назавжди змінить Вас і відкриє безліч нових можливостей.

Чарівні жінки вітаємо Вас зі святом весни, краси та любові. 

В березні стартує акція на шпалери. Кожен третій рулон в подарунок. Зробіть ремонт і поклейка екологічні німецькі текстильні шпалери Rash і забирайте свій подарунок. Акція розповсюджується...

Свято весни, краси та жіночності вже зовсім близько, а ми підготували величезний вибір подарунків для вас і ваших близьких.

Lviv Wedding Festival 2018 вже багато років поспіль символізує собою найбільш масштабну та красиву весняну подію у Західній Україні. Подію, яку неможливо пропустити, адже тут є змога поспілкуватись з найкращими представниками весільної індустрії, побачити виступи артистів, відвідати шоу-руми, взяти участь у розіграшах, відвідати майстер класи та отримати безцінні поради та практику...

У магазині "В десятку" знижки до 8 березня на жіночі парасол від 5% до 50%...

Даруємо весняний настрій та красу. Ви просто не можете цього пропустити! Неймовірний розіграш від АВТОРСЬКОЇ MAKE-UP STUDIO I.CHERNYSH.

Виробники взуття з’їхались до Львова на виставку взуття Galychyna Shoes Expo XI.

                ФОТОЗВІТ               

Теплі та стильні джемпери в магазині КАНЬЙОН зі знижкою -50%.

З 27 лютого по 2 березня запрошуємо всіх, хто працює у Fashion індустрії. Виставка Galychyna Shoes Expo - XI - Оптова виставка взуття у Львові формату b2b - це нові контакти, вигідні контракти, оптові замовлення, для роздрібних мереж, магазинів та бутиків.

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"