Карта

Що відбувається

Урочисті заходи з нагоди Дня державного прапора відбулися 23 серпня на території ТВК «Південний» біля стін новозбудованої початкової школи. Зокрема, вихованці навчально-виховного комплексу «Дивосвіт», що на території комплексу, спільно із вихователями та вчителями вшанували державний стяг.
У суботу, 17 серпня, на території ТВК «Південний» відбулась ярмарка посуду, техніки та обладнання, необхідного для якісного та легкого приготування їжі, у рамках проекту «Кулінарний вікенд».
Торгово-виробничий комплекс "Південний" 8 вересня святкуватиме свій 17 День народження. Цього дня усіх відвідувачів комплексу чекають не лише приємні знижки у магазинах "Південного" - 50, 100 та 200 гривень, але й святкова розважальна програма. Адже з нагоди 17-річчя "Південного" на території комплексу відбудеться безкоштовний концерт для Вас виступатимуть - Ірина Федишин і гурти "Антитіла" та "ТІК"
Танцювальні майстер-класи на «Південному» тривають. Цієї неділі 11 серпня усіх відвідувачів комплексу запрошують до сцени Європейської площі на майстер-клас із танцю живота від студії «Едельвейс». Початок о 15 годині.
Ярмарка посуду, техніки та обладнання, необхідного для якісного та легкого приготування їжі, проходитиме 17 серпня у Львові на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) у рамках проекту «Кулінарний вікенд».
Фото звіт молодіжного танцювального проекту «Танцюймо разом», за участі арт студії "Сплеск", який проводиться щонеділі з 15.00 до 16.00 для львів'ян на території торгово-виробничого комплексу «Південний».
24-25 серпня з 13 до 18 години на Європейській площі ТВК "Південний", проводитиметься великий шкільний ярмарок в рамках Південний FASHION WEEKEND. У програмі: все для школи, покази дитячого одягу та шкільної форми, а також святкова програма з конкурсами, розіграшами та призами.
Літні канікули... Не знаєте, куди віддати дитину, щоб відірвати її від телевізора? Активне літо з "Південним"! З 1 до 31 серпня - літні табори для львівських школярів. Плавання у басейні, розваги у дитячому центрі "Веселка", спорт і танці у спорткомплексі "Грація", пізнання природи у зооцентрі, творчий розвиток з навчальним комплексом "Дивосвіт". Дворазове харчування та бездоганний догляд за дітьми.
У Львові триває молодіжний танцювальний проект «Танцюймо разом», який стартував 21 липня на території Торгово-виробничого комплексу «Південний». Цієї неділі маленькі львів’яни взяли участь у безкоштовному танцювальному майстер-класі та вчилися танцювати запальні коломийки.

Ярмарка посуду, техніки та обладнання, необхідного для якісного та легкого приготування їжі + тематична шоу-програма для відвідувачів ТВК «Південний». В суботу, 17 серпня будуть представлені відвідувачам ТВК «Південний» магазини, які на території комплексу реалізують якісну продукцію для кулінарії.

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"