Карта

Що відбувається

Якщо Вам необхідна допомога для перенесення багажів чи товарно-матеріальних цінностей у межах Торгово-виробничого комплексу «Південний» просимо Вас звертатися у господарський відділ за телефоном 067-28-81-960 або 295-83-56. Вартість послуги становить 20 гривень за одну годину роботи одного працівника. Просимо замовляти послугу завчасно, тобто за день до необхідності перенесення багажу.
ТВК "Південний" презентує унікальну виставку екзотичних тварин у новому Зооцентрі "Веселі Звірята", а також відкриття Нової Ігрової Зони 8 березня 0 12 год. Свято весни, ніжності та хорошого настрою! ТВК "Південний" ТЦ "Калина", І поверх.
Торгово-виробничий комплекс «Південний» (ТзОВ «АЙПІЄ-Л») визнано Лідером галузі за підсумками 2012 року у рамках Національного бізнес-рейтингу. Зокрема, ТВК «Південний» увійшов у п’ятірку підприємств-лідерів своєї галузі у результаті моніторингу його роботи за такими критеріями як «Прибутковість та ліквідність», «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів» та «Інвестиційна привабливість».
Найкращі хореографи України проведуть танцювальний майстер-клас на «Південному». Майстер-клас «YOU CAN DANCE tour 2013» від фіналістів найпопулярнішого танцювального шоу країни «Танцюють всі» відбудеться 17 березня у львівському спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36).
Стиль Respect – це поєднання елегантності, зручності, моди та комфорту. Яскравий дизайн взуття та екологічність матеріалів відповідає актуальним тенденціям світової моди. Філософія торгової марки – Respect Yourself (поважай себе).
Традиційні Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Львів-Лідер-2013» проходитимуть цими вихідними – 16 та 17 лютого – у спортивному комплексі «Грація» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Цього року у рамках змагань відбудеться Кубок України серед ювеналів 2 з програми латиноамериканських танців (згідно з календарем Міністерства освіти, науки, молоді і спорту), а також рейтингові змагання Всесвітньої Федерації серед молодіжних пар.
Міжнародна професійна виставка котів CFA Cat Show проходитиме 23 та 24 лютого у Львові у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) під патронатом Міжнародної асоціації Аматорів Кішок CFA, яка є однією із найбільш представницьких у світі. Під час виставки буде представлено понад 150 котів різних порід, у тому числі рідкісних та екзотичних: японських бобтейлів, сингапур, девон рексів, корніш рексів, канадських сфінксів, мейн-кунів та бомбеїв, гавану браун тощо. Власники тварин привезуть своїх улюбленців не лише з різних міст України, але й із США, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Нідерландів, Британії та Франції.
Безкоштовний семінар для молодят «Організація ідеального весілля», який відкриє секрети вдалої підготовки та проведення найщасливішої події у житті закоханих, відбудеться у суботу, 16 лютого, у конференц-залі готелю «Південний», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Організатори семінару – ТЦ «Весільний дім» та студія івент-дизайну «Бутоньєрка» - розкажуть нареченим, як найкраще спланувати весільний бюджет, обрати оптимальне святкове меню, підготуватись до ідеальної фото- та відеозйомки. Окрім цього, учасники семінару дізнаються багато цікавого про весільний декор та стиль свята, про те, як уникнути помилок та форс-мажору у підготовці весілля та багато іншої корисної і потрібної інформації.
Дитячий пізнавально-розважальний центр «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) у неділю, 17 лютого, запрошує найменших львів’ян на незабутнє, яскраве та веселе свято – День святого Валентина. За словами організаторів, для найменших учасників свята проводитимуть тематичні майстер-класи із виготовлення валентинок із різноманітних матеріалів. Тож кожен малюк зможе зробити власноруч романтичний подарунок близькій людині.
Під час «Балу святого Валентина» відбудеться показ дизайнерських весільних суконь, представлених у «Весільному домі» на «Південному» Ексклюзивні весільні сукні львівської дизайнерки Ольги Щербань представлять під час фешн-показу у рамках «Балу святого Валентина», який проходитиме у Львівському будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6) у суботу, 16 лютого 2013 року.