Карта

Що відбувається

Найкращі магазини Торгово-виробничого комплексу «Південний» відтепер відзначені спеціальними Знаками якості, які допомагатимуть клієнтам комплексу обрати для покупок саме ті магазини, де продаються найякісніші товари за помірними цінами.

«Веселка» на «Південному» подарувала свято малозабезпеченим дітям Львова. Передвеликодня благодійна акція для маленьких львів’ян із багатодітних та соціально-незахищених сімей Залізничного району Львова відбулася 23 квітня у дитячому пізнавально-розважальному центрі «Веселка» на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Захід проходив за підтримки Петра Писарчука.
Мережа навчальних центрів Англійська Хелен Дорон пропонує провести літо разом! У нас розроблені різноманітні відпочинково-розвиваючі програми. Відпочинок у мальовничих Карпатах та курс англійської мови для Вашої дитини, яка зможе закріпити свої знання та значно покращити мовні навички. І найголовніше, – навчання відбуватиметься весело, невимушено: на природі, під час подорожей та проведення різноманітних розважальних програм.
Відсвяткуйте «випускний» свого дошкільнятка весело, цікаво та пізнавально! Дитячий пізнавально-розважальний центр «Веселка» на «Південному» пропонує комплексне святкування для випускників старших груп дитячих садочків Львова, їх батьків та вихователів.
12 травня «Весільний дім» на території ТВК «Південний» прийматиме Fashion-показ зачісок, візажу та манікюру від стиліста Ігоря Вільного.
Завершальні ігри Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги проходитиме 20 та 21 квітня у спорткомплексі «Грація» на території ТВК «Південний». Відтак усіх львів’ян запрошують повболівати за львівський волейбольний клуб «Барком», який зійдеться у спортивному поєдинку із чернігівською командою.
Найкращий стрілець України та світу, Олімпійський чемпіон з кульової стрільби на Олімпійських іграх у Пекіні 2008 року Олександр Петрів провів Олімпійську зустріч із львівською молоддю та показав майстер-клас із кульової стрільби у Музеї олімпійської слави на території ТВК «Південний». Зустріч з відомим спортсменом пройшла у форматі його діалогу з молоддю та львів’янами, які цікавляться спортом.
Передвеликодня вистава "Розп'ята та не здолана Любов" за участю артистів Львівської обласної філармонії відбудеться у спорткомлексі "Грація" на території ТВК "Південний" у п'ятницю, 19 квітня о 15 годині!
Ексклюзивні півметрові писанки заховано на території ТВК «Південний» у рамках загальноміської акції «Полювання на писанки». Відтак усі учасники акції, які знайдуть на території комплексу півметрові писанки, автоматично отримують шанс стати переможцем акції та виграти суперприз - золоте яйце.
Олімпійська зустріч із найкращим стрільцем України та світу, Олімпійським чемпіоном з кульової стрільби на Олімпійських іграх у Пекіні 2008 року Олександром Петрівим відбудеться у Львові у неділю, 14 квітня, у Музеї олімпійської слави на території ТВК «Південний» (прохід між торговими центрами «Новинка» та «Калина», ІІ поверх). Участь молоді, дітей та дорослих в «Олімпійських зустрічах» є безкоштовною.