Довідка: +38(097) 095 12 96

Що відбувається

Твердопаливний котел  незамінний помічником у створенні затишку і заощадженні тепла у Вашій оселі. На сьогоднішній день на ринку великий вибір твердопаливних котлів, розберемося які саме!

Вже втретє на Львівщині відбудеться міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO"

HoReCa Show Lviv – найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу розпочато.

Використання автономних генераторів широко поширена практика – в цілому, це досить прості пристрої і з їх придбанням проблем не виникає. Більш гостро стоїть питання, який генератор вибрати для будинку або дачі, адже неправильно підібрані характеристики обладнання в кращому випадку спричинять за собою надмірну дорожнечу його експлуатації, а в гіршому – нездатність виконувати свої функції і систематичні перевантаження ми у статті допоможе з вибором.

Меблі для ванної кімнати слід вибирати обдумано та уважно.

При плануванні кухні, і бажанні створити вишуканий інтер'єр, витяжці не придають  особливого функціонального значення. Враховується дизайн, а функціональність відходить на задній план. В цьому випадку витяжка ризикує стати прикрасою, а не побутовою техікою. Щоб уникнути подібної помилки, наведемо основні правила вибору витяжок.

HoReCaSHOW Lviv – найбільша на теренах України виставка гостинності, яка фокусується на готельно-ресторанний бізнес.

Вибір вікна – це інвестиція на багато років в комфорт і здоров’я ваших близьких. Розповімо Вам про основні  відмінності. А саме: пластикові вікна відрізняються формою і розмірами, кількістю стулок і варіантами їх відкривання, конструкцією склопакетів і видами профілю. Є пластикові вікна з плівками, ексклюзивними видами вітражів, різного типу ламінування та покраски.

S.T.I.Lviv - виставка меблів, технологій та інтер'єру, яка відбувається щороку восени у м. Львові. Це перша інноваційна платформа на Західній Україні, яка вже втретє успішно об’єднає професіоналів меблевої галузі з України та Європи, творців дизайну, а саме архітекторів та дизайнерів, а також оптових та роздрібних покупців.

Оберіть карту

Оберіть карту

Загальна карта

Перша торгівельна лінія

Друга торгівельна лінія

Торгівельна лінія "Виговського,102"

Торгівельна лінія "Виговського,102а"

Торгівельна лінія "Володимирська"

Торгівельна лінія "Калинівська"

Торгівельна лінія "Західна"

Торгівельна лінія "Щирецька,36"